Wpis z mikrobloga

Robienie investigation na Nergigante z ludźmi to jednak nie był dobry pomysł. Własnie trzeci raz musiałem wrócić do bazy z niczym. Za każdym razem jak robi ten swój dive bomb to ktoś z ekipy pada. A przed chwilą zgładził z miejsca dwóch członków drużyny na jeden strzał. A ja jestem zawadiaka, mistrz niepokonany i władca gunlance z guard up i sram na jego potężne #!$%@?ęcia :D Brakuje mi tylko jego gemu i będzie POTĘŻNA lanca Eradication Flame. (ʘʘ)
#monsterhunter
  • 7
  • Odpowiedz
@Nabuchod0nozor: @FunkyHomosapien: Nie jest tak źle. Ja wszystkie questy najpierw wykonałem solo, żeby mieć wyzwanie i dopiero potem wskakiwałem w grupowe. I oprócz dzisiejszych akcji z Nergigante to bardzo rzadko zdarzało się przegrać questa. Nie mówiąc o tym, że ja sam raz doprowadziłem do sromotnej klęski, kiedy będąc świeżakiem dałem się one-shotować miotaczowi płomieni Anja :P
  • Odpowiedz
  • 0
@Kraniec Ja tak miałem wczoraj z niergigantem. Nie wiem, jak ci ludzie tam dotrali. Zrobiłem go solo na początku. A później z innymi wydawał się jeszcze trudniejszy. Czasami wydaje mi się, że ci ludzie nie myślą. Identyko sytuacja z Kushala Daora robi aoe z w postaci tornada, to zamiast zmienić pozycję, przyciągnąć mobka do siebie, to te debile ulwbiegają w środek aoe XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Iesuz Jeszcze nie, mam dopiero 41 HR. Natomiast już się naczytałem, że ściąga ludzi na jeden strzał kiedy się naładuje. Będzie fun :)
  • Odpowiedz