Wpis z mikrobloga

Mam do rozdania vouhcer na kwotę 30 zł do zrealizowania na stronie prezentmarzen.com

Ważne: voucher jest ważny tylko do 8 marca 2018 (czyli do 2 dni trzeba go zrealizować).
Edit: tutaj jest regulamin tej promocji: https://prezentmarzen.com/regulamin30plus/
Więc teoretycznie ma on teraz ważność do 8 marca, ale jako, że wczoraj robiłem zakupy, więc te 2 miesiące lecą od wczoraj i data będzie się po prostu zmieniała. Ale zostawiam 8 marca, co by nie mieć potem problemów, że rozdałem nieaktywny voucher :)

Ja na pewno go nie zrealizuje a szkoda żeby się zmarnował. Także, jeśli ktoś nosi lub nosił się z zamiarem kupna jednej z atrakcji w tym podobnych serwisach (a są one praktycznie takie same) to będzie jak znalazł.

Zielonki nie biorą udziału w losowaniu.

Dzisiaj o 20:00 wylosuję z plusujących chętnego na taki voucher, co by było sprawiedliwie. A jak nie będzie chętnych to po prostu go wstawię jako zdjęcie w poście :)

#rozdajo
  • 5
@Kamellot: Dobra, sytuacja wygląda tak, że voucher od @PrezentMarzen jest błędnie wygenerowany. Kod jest aktywny, ale mam jedną datę, która mówi o wykorzystaniu go do 08.03 a drugi do 01.06. Na ich "live chacie" poinformowano mnie o kontakcie z działem rezerwacji, który czynny jest do 17:00 także dzisiaj już nic nie wyjaśnię. Jednakże ten, kto dostanie ode mnie voucher i będzie chciał go zrealizować do tej drugiej podanej przez nich daty