Wpis z mikrobloga

Chciałbym kupić #monsterhunter na #xboxone, ale jeszcze się zastanawiam ze to dobra decyzja, wkoncu to 250 zł xD nie jestem jakimś tryhardem, a dużo ludzi pisze ze to ciężka gra. Nie zniechęcę się na początku samej gry? Ogólnie czy waszymi danie długość gry i sama gra jest warta 250zl? Pozatym może jest ktoś na mirko kto tez zamierza zacząć, bo chętnie pograłbym w coopie.
  • 6
@Apacz449 Co do długości gry, ludzie piszą, że można ją skończyć w 50h. Ja mam 83h i jeszcze trochę mi zostało. Kwestia tego na czym ci zależy. Mhw to powtarzanie tych samych czynności w kółko po to, by zdobyć lepszy set/bron, lub lepszy czas w ubiciu mobka
@Apacz449: Generalnie to tak jak napisał @Gr1mek: dużo powtarzania. Nie wierzę, żeby ludzie byli w stanie przejść w 50h i zostawić. Albo rzucisz wcześniej, albo odkryjesz 3 cyfrowy czas gry. Ogólnie X ssie w tej kwestii ponieważ Monster Hunter World wyszedł jako exclusive w Japonii na PS4. Więc większość czołowych graczy gra na PS4. Ba! Nawet większość Mirków gra na plejaku.
@Apacz449: a jeśli chodzi o cenę, to na mediamarkt.pl czy euro.com.pl masz płytkę za 209 zł + koszt przesyłki, możesz też zamówić do sklepu i odebrać osobiście i wtedy dostawę masz darmową. Albo poluj na używkę na facebookowych grupach lub olx, ludzie czasami sprzedają za 170-180 zł. Kupowanie wersji cyfrowej za 250 zł nie ma sensu, skoro nie wiesz czy gra Ci się spodoba.