Wpis z mikrobloga

@consanto: i nie mówię tu o tym, że są brudasami i się nie myją - mam na myśli ten ich naturalny zapach. Niby da się przyzwyczaić, ale czysta murzynka pachnie równie źle jak dziewczyna po 2 dniach na Woodstocku...
  • Odpowiedz
@Ranger

Zgadzam sie. Pierwszy raz gdy rozmawialem z murzynka i poczulem ten jej zapach (srodek lata) to z wielkim wysilkiem utrzywywalem kamienna mine. Nie powiem, ze nie, bo szybko moj mozg zaczal go ignorowac, ale pierwsze odczucie bylo bardzo nieprzyjemne.
  • Odpowiedz
@Ranger: A to chyba bardzo zalezy skąd murzyn. Mieszkam w USA i zdarza mi sie chcąc nie chcąc wąchać czarnych i powiem wam, ze zaden z nich nie smierdzi. Natomiast jak przejdziesz kolo afrykańczyka to zazwyczaj wtedy zapodaje. Nie wiem czym to jest uwarunkowane, ze amerykanscy murzyni tak nie śmierdza...to samo moge powiedzieć o azjatach...chinczycy ZAWSZE walą.
  • Odpowiedz
@Ranger: @AnnaJ: może kwestia środowiska/braku higieny. Mam taką kuzynkę co się wychowywała na wsi, brak łazienki/wanny i też zawsze no śmierdziała... nawet po wykąpaniu się u nas, charakterystyczny zapaszek zostawał. A co do Chińczyków oni się mniej pocą więc nie powinni za bardzo pachnięć - znowu może to kwestia kuchni/spożywanych posiłków.
  • Odpowiedz
@Bellie: tak, azjaci jak i hindusi walą tak od tego co jedzą, to wychodzi u nich porami :) amerykanscy murzyni bardzo o siebie dbają, a zwłaszcza ci biedniejsi bo chcą sie jakoś wybić...moze nie smierdza ale walą tanią wodą kolońska zwłaszcza ci starsi :) ja na nich mowie old pimps :D
  • Odpowiedz
@Ranger: Co ty za bzdury opowiadasz?? Murzyn to też człowiek. Pachnie normalnie, jak każdy (o ile dba o swoją higienę). To nie zwierzę, że pachnie jakoś inaczej
  • Odpowiedz
@gorzka: wąchałaś, że jesteś taka pewna? Obcujesz z murzynami na codzień? Ja mieszkam za granicą i mam z nimi do czynienia codziennie i jakoś nie zauważyłem, żeby cuchnęli. Skąd ostatnio na wykopie taki rasizm to doprawdy nie mam pojęcia...
  • Odpowiedz
@majkkali: Ja mam kontakt z murzynami i o ile nie posunąłbym się do stwierdzenia, że śmierdzą, to mają trochę inny, specyficzny zapach. Azjaci też inaczej pachną, każda rasa człowieka ma swój specyficzny zapach
  • Odpowiedz