Wpis z mikrobloga

Siema Mirasy
Co sądzicie o takim rozkładzie mieszkanka? Jest w nim również ogródek lokatorski ok 80m^2, do którego w sumie nie do końca wiem jak się ustosunkować, ale generalnie lubię z żoną zieleń, chociaż nie wiem z jakimi negatywami to się może wiązać (poza zrzutem ew. jakichś nieczystości z górnych pięter),

rozkład:
salon 18m2
przedpokoj 12m2
lazienka 4.2m2
pokoje, 9 ,14 ,11 [m2]
wc 1.8m2
kuchnia 9m2
#mieszkanie #lodz #kiciochpyta
pawel0907 - Siema Mirasy
Co sądzicie o takim rozkładzie mieszkanka? Jest w nim równi...

źródło: comment_VgkHFmJPL9t735vbMYm6zFF9iuJ5bjkx.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@ulsterboy: fakt słyszałem, że są plany rozbudowy, może być nieciekawie głośno, ale w tej chwili siedzę przy dwóch pasach na politechniki na 7 piętrze z oknem na drogę, w bloku oddalonym ok 50 metrów i jest cholernie głośno, więc jeśli chce tam kupić mieszkanie to czy parter czy góra będzie podobnie... nie wiem jak w praktyce, ale w teorii owe zabudowanie ew. jakas zieleń powinny bardziej tłumić dźwięki niż na górnych
  • Odpowiedz
@pawel0907: to jest ten cudowny central park, gdzie z jednej strony jest politechniki z tramwajami i samochodami, a z drugiej strony bp i macdonald i mickiewicza? jak dla mnie to jest straszna lokalizacja
  • Odpowiedz
@pawel0907: tak mi się wydaje że będzie studnia bo zewsząd bloki i na środku płać zabaw. Można sobie wyobrazić co będzie słychać w sobotę rano ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ulsterboy: Nie nie, po prostu w pracy siedzę z oknem na aleje politechniki nieopodal skrzyżwoania z Wróblewskiego, czyli tam gzdie w teorii powinno być ciszej, bo są światła więc auta teoretycznie jeżdzą wolniej i generują mniejszy hałas
  • Odpowiedz
@LiuKang: Tak, masz racje może być hałas, ale takie uroki chyba tego życia. Jak się ma hajsów w opór to kupujesz z widokiem na jakiś park gdzie metr kwadratowy zaczyna się od 6k :P A co do wody i zachowania się terenów wypadałoby poczekać na jakiś solidny deszcz... Jest sporo kwestii pewnie jeszcze o których nie mam pojęcia, ale postaram się wygooglować ew. wypytać osoby o podobnej kompentencji i spojrzeniu jakie
  • Odpowiedz
@klaldyja: Mało słusznie, są komórki lokatorskie jeszcze, ale inne mieszkania uwierz mi, że gorzej wypadają pod tym kryterium, np sypialne po 10metrów i brak miejsca na jakąś porządniejszą szafę... To jest dopiero dramat nie do zaakceptowania przez mojego różwego jak i przeze mnie ; p
  • Odpowiedz
czyli tam gzdie w teorii powinno być ciszej, bo są światła więc auta teoretycznie jeżdzą wolniej i generują mniejszy hałas


@pawel0907: Skrzyżowanie generuje dużo większy hałas niż ulica gdzie samochody jadą 50-60. Na skrzyżowaniu ryczą silniki, a podczas spokojnej jazdy współcześnie słychać właściwie tylko opony (wcale nie takie ciche, ale nie ma porównania).
  • Odpowiedz
@pietryna123: No z autopsji mogę Ci powiedzieć, że jednak jest gorzej jak te auta przejeżdzają na zielonym(nie ruszając tylko rozpędem) niż jak tam stoją :P Ale fakt, że na skrzyżowaniu dochodzi efekt w postaci hałasów z drogi prostopadłej.
  • Odpowiedz