Wpis z mikrobloga

Siema Mirasy
Co sądzicie o takim rozkładzie mieszkanka? Jest w nim również ogródek lokatorski ok 80m^2, do którego w sumie nie do końca wiem jak się ustosunkować, ale generalnie lubię z żoną zieleń, chociaż nie wiem z jakimi negatywami to się może wiązać (poza zrzutem ew. jakichś nieczystości z górnych pięter),

rozkład:
salon 18m2
przedpokoj 12m2
lazienka 4.2m2
pokoje, 9 ,14 ,11 [m2]
wc 1.8m2
kuchnia 9m2
#mieszkanie #lodz #kiciochpyta
pawel0907 - Siema Mirasy
Co sądzicie o takim rozkładzie mieszkanka? Jest w nim równi...

źródło: comment_VgkHFmJPL9t735vbMYm6zFF9iuJ5bjkx.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@kantek007: podjedz tam, bo patio miedzy blokami wydaje sie byc duze, ale dla mnie to ciemnica. koniecznie zobacz czy pasuje Ci poziom ziemi i jak zrobili odprowadzenie wody. ten ogrodek to bodajze 30-50cm nasypanej ziemi na strop garaży.
  • Odpowiedz
@pawel0907: Zbyt male odleglosci miedzy blokami tworzące "akustyczna studnie", plac zabaw tuz obok no i termin za szybki jak na stan skarbonki na wykonczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LiuKang słuszna uwaga dzięki, tzn zamierzałem przed samym kupnem i tak wziąć jakiegoś speca od wytykania takich rzeczy, wydaje mi się to sensowne, zwłaszca jak na wypoku ostatnio ktoś takie procedury opisywał.
Byłem w innych mieszkaniach, ale salony z aneksem wyglądały... beznajdzienie 22m^2 podkreślam łącznie z aneksem w prostokątnym układzie pokoju bezsensu, a z koleji gdzie w innym jest dobry rozkład to cena nie wiele niższa od tego 80metrów z tym że
  • Odpowiedz