Wpis z mikrobloga

#!$%@?, mój poziom zażenowania #!$%@?ł poza skalę. Lajwów nie oglądam już od dawna, ale lubię sobie czasami shoty posprawdzać. Pierwsze dwa jakie mi wskoczyły, gruby do Agi:
" Ja DanielMagical cię nie chce i to jest najważniejsze", "Nie Daniel, tylko DanielMagical, mówiłem ci"
Tak jak jeszcze niedawno myślałem, że nie jest z nim tak tragicznie, tak teraz stwierdzam, że mu się kompletnie #!$%@?ło xD.
Po tym wszystkim co zobaczyłem, szkoda mi tylko Arsena. Gość naprawdę jest sympatyczny i stara się tucznikowi na swój sposób pomagać, załagadzać sytuacje (o ile sam się nie uruchamia xD), a taka prawda, że z reguły to on dostaje największe baty i #!$%@?.
Ale oni tam wszyscy już mają wyrobione coś na wzór syndromu sztokholmskiego, nawet ci co niby stamtąd definitywnie odeszli. Ich głowy zamknęły się na wszystko, prócz jednej zapuszczonej meliny w Toruniu.
#danielmagical
  • 3
  • Odpowiedz
Ps. Ma ktoś shota jak goha obsrała łóżko? Nie mogę znaleźć, a po obejrzeniu tego cyrku moja dusza potrzebuje trochę radości, bo na chwilę obecną to tylko żeżuncja, smutek i żal xD
  • Odpowiedz