Wpis z mikrobloga

Mireczki grające w Gran Turismo Sport - bawicie się w Photomode? Jeśli tak, to może jakiś mały konkurs zorganizujemy? Widziałbym to na zasadach podobnych do prowadzonego niegdyś konkursu w Gran Turismo 6 na zdechniętym już granturismo.pl
http://granturismo.pl/forum/forum/świat-gran-turismo/gran-turismo-6/gt6-photo-mode/konkursy-photo-mode-gt6/4244-dyskusje-photo-mode-6?p=173644#post173644
W skrócie - zdjęcia dostawałbym na PW, po czym po czasie powiedzmy tygodnia stworzyłbym galerię w komentarzach czy na innym Imgur. Autorzy byliby niejawni, głosowalibyśmy po numerach zdjęć (stąd ja bym brał udział tylko wysyłając moje zdjęcie, aby wykluczyć głosowanie na zdjęcie znajomego mireczka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), w komentarzach przyznając 3, 2 i 1pkt jak w w/w temacie. Głosowanie powiedzmy trzy dni, myślę, że mogłyby głosować osoby spoza konkursu, np. nie posiadające GTS. Potem zwycięzca wybiera temat następnej rundy - możecie na w/w forum zobaczyć jak to wyglądało, bo była spora dowolność - albo konkretny samochód, albo ukazana rywalizacja między dwoma konkurencyjnymi modelami, albo drift itd i tydzień czasu na wysyłkę zdjęć, wiadomo, niektórzy mogą do tego usiąść np. tylko w weekendy "na spokojnie :D". Co sądzicie? Jak już by doszło co do czego to powołalibyśmy do życia konkretny tag. Wołam #playstation4 #ps4 #granturismo #granturismosport
  • 2