Wpis z mikrobloga

im dalej odchodzimy od natury, tym bardziej się gubimy i nie wiemy co ze sobą zrobić


@Bellie: Dlatego właśnie gwałty i dzieciobójstwo są takie super, wszyscy to robią i mają szerokie spoleczne poparcie. W końcu są naturalne, wynikające z instynktu i całkowicie umotywowane biologiczną korzyścią. Mam nadzieje, że ludzie nigdy od nich nie odejdą, bo jeszcze się pogubią i nie będą wiedzieć, co ze sobą zrobić bez tego.
  • Odpowiedz
przecież zabijanie dziecka to takie samo zaburzenie - dana osoba choruje i robi coś co szkodzi jej samej.


@Bellie: Niby w jaki sposób? Naturalne i biologicznie korzystne jest zabijanie sierot, dzieci z nieprawego łoża, dzieci poprzedniego partnera/partnerki czy nawet dzieci sąsiada. Skoro jesteś taką fanką natury i instynktów, to powinnaś temu przyklaskiwać.
  • Odpowiedz
bzdura, którą sobie wymyśliłaś.


@Bellie: Bynajmniej. Tak zachowują sie naczelne, tak funkcjonowały spolecznosci homo sapiens w czasach przecywilizacyjnych i- w ramach norm i tabu- także dużo później. Wynika to także bezpośrednio z biologicznej korzyści (eliminowanie DNA konkurencji i zwiekszenie przewagi wlasnego DNA).
Ty naprawdę nie wiesz, o czym piszesz, skoro nigdy o tym nie słyszalaś dx Popełniasz klasyczny błąd naturalistyczny, to, co "naturalne" i "korzystne biologicznie" w ujęciu ewolucyjnym, niekoniecznie
  • Odpowiedz
@to_juz_przesada: chyba Ty nie wiesz o czym piszesz, bo człowiek jako istota społeczna osiągnęła tak duży sukces cywilizacyjny właśnie dzięki współpracy z niespokrewnionymi ludźmi. Kto by budował wieżowce czy tramwaje jakbyśmy się wybijali jak tylko zobaczymy kogoś "obcego"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już pominę problem kazirodztwa i chorób w takich zamkniętych społecznościach.
  • Odpowiedz
Żyją do dzisiaj? Nie.


@Bellie: Jeszcze jak żyją. Cała europejska cywilizacja była w duzym stopniu zbudowana na społecznym darwinizmie (Platon, bedący autorytetem Ojców Koscioła, ktorzy ukierunkowali rozwój moralno-filozoficzny Europy na dwa tysiąclecia, w swoim "Państwie" całkiem otwarcie zachwyca się organizacją Sparty... i przy okazji totalitaryzmem).

Już pominę problem kazirodztwa i chorób w takich zamkniętych
  • Odpowiedz
@Moni22w: od jakiegoś czasu bardzo często zagaduje w taki "z-----y" sposób, tak więc jak coś to mogłem być jednym z nich :)
Z ciekawości, z iloma osobami z którymi pisałaś umówiłaś się na jakiekolwiek spotkanie?
  • Odpowiedz
@Bellie: No potwierdza się to że mężczyźni chcą seksu a dają związek zaś kobiety chcą związku a dają s--s.
Jednak tego nie czaje :P Skoro mogę z prawie każdą randomową kobietą miło spędzić czas jeśli ona da z siebie trochę incijatywy to czemu s--s z niby obcem facetem który się postara nie będzie przyjemny. Mój męski mózg nie potrafi tego pojąć że to może nie być przyjemne :P
Jeśli obca
  • Odpowiedz
Mój męski mózg nie potrafi tego pojąć że to może nie być przyjemne :P


@Niebadzlosiem: część kobiet ma nawet problem z osiąganiem orgazmu i partner się czasem musi nieźle napracować - takie rzeczy nie działają w spotkaniach na szybko. Oczywiście jest i taka część co będzie jej miło - tylko znowu, facet, który wyrucha wiele lasek to alfa, laska, która uprawia przygodny s--s to d----a - nie potrafi nad sobą
  • Odpowiedz
@Bellie: Hmm no nie mówię o sytuacjach kluby bo takiej laski bym kijem nie tknął :P
Ale czysto tinder czy badoo. Dla faceta wystarczy że laska jest czysta powie że jest zdrowa i tyle. Żadne zaangażowanie emocjonalne do samego seksu nie jest wymagane.
Jako facet uważam że laska powinna być łatwa ale tylko dla nas :P Niedostępna dla każdego ale dla swojego faceta powinna być aniołkiem która na noc potrafi
  • Odpowiedz
Hmm no nie mówię o sytuacjach kluby bo takiej laski bym kijem nie tknął :P


@Niebadzlosiem: a taką z tindera tak? o_0 Jaka to różnica? Albo ktoś nie ma zahamowań i lubi ten sport, albo ktoś myśli odpowiednią częścią ciała i sobie daje na wstrzymanie. S--s jest przyjemny, ale z głową. ;-) A co do seksu bez zahamowań to nie miałoby w normalnych warunkach sensu, bo kobiety rodziłyby wtedy po
  • Odpowiedz
@Bellie: No jeśli powiedziałaby że jest zdrowa to gumka i oględziny przedspotkaniowe jak widzę że pali/śmierdzi/jest brudna/zaniedbana/wygląda na sucz to odpada ;P No całe swoje życie s--s uprawiałem tylko w związku jednak teraz jak jestem singlem to mam ochotę spróbować czegoś bez zobowiązań :D
Co do emocji masz rację uprawiałem s--s bez zabezpieczeń z dużym ryzykiem ciążowym co by mi życie r-----------o kompletnie ale to był ekstra i.. zrobiłbym tak
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: cytując Korwina "chcącemu nie dzieje się krzywda". ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ktoś to umie sobie w głowie poukładać i faktycznie się nie angażować/nie przywiązywać to myślę, że to ok, ale z drugiej strony wiem, że życie to nie film i czasem takie relacje się komplikują.
  • Odpowiedz
Naturalne i biologicznie korzystne jest zabijanie sierot, dzieci z nieprawego łoża, dzieci poprzedniego partnera/partnerki


@to_juz_przesada: Prawda, nawet Lannisterowie chcieli pozbyć się wszystkich potomków i spadkobierców Króla Roberta ( )

@Bellie:
  • Odpowiedz
Czyli jeśli mam drogie auto i jest to dla mnie powód do dumy, że udało mi się je zdobyć, to powinienem do każdej dziewczyny w pierwszej wiadomości pisać "cześć, śliczna jesteś, mam Mercedesa amg" bo w pierwszej wiadomości trzeba pochwalić się swoim ustatkowaniem? Przecież takie coś jest przykre. @Moni22w: > Podryw na rolnika może być zwykłą próbą zagajenia do Ciebie przez nieśmiałego, prostego człowieka ze wsi, dla którego fakt posiadania
  • Odpowiedz