Wpis z mikrobloga

Tworzę aplikację w laravelu i chcąc oskryptować trochę front zauważyłem integrację z Vue.js. Nigdy nie korzystałem z vue, ale widzę, że jest tym samym co react i angular. Moja aplikacja nie ma ani rest-api ani nie chcę, by była aplikacją "single-page".

W tej aplikaji chciałbym tylko czasami dodać jakiś javascript, który dynamicznie zmieni mi treść. Czy coś takiego mogę z robić w Vue.js? Nie chcę tworzyć templatek w javascripcie, ale korzystać z blade. I tylko czasami zmienić treść javascriptem.

Czy da się to zrobić w vue? Jeśli tak, to czy lepiej korzystać z tego czy po prostu jquery?

#pytanie #laravel #webdev #programowanie
  • 10
@prezydent_wykopu: @virus-t: @veranoo: @duqq: @qwertyu: No to jquery, nie ma co komplikować prostych rzeczy. Jeśli vue wymaga robienia tego w sposób, do którego nie został przystosowany to już lepiej wykorzystać to, co działa lepiej w ten sposób. Nawet jeśli udałoby mi się uzyskać to co chcę za pomocą Vue, to tak jak napisał @veranoo powodzenia w utrzymywaniu tego. Ja sobie mogę pisać, ale przyjdzie ktoś nowy i
Tworzę aplikację w laravelu i chcąc oskryptować trochę front zauważyłem integrację z Vue.js. Nigdy nie korzystałem z vue, ale widzę, że jest tym samym co react i angular. Moja aplikacja nie ma ani rest-api ani nie chcę, by była aplikacją "single-page".

W tej aplikaji chciałbym tylko czasami dodać jakiś javascript, który dynamicznie zmieni mi treść. Czy coś takiego mogę z robić w Vue.js? Nie chcę tworzyć templatek w javascripcie, ale korzystać z