Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój chłopak próbuje wzbudzać we mnie zazdrość, co robić?

Zabierałam się do pisania tego wyznania już z 10 razy więc jednak przedstawię to w jak największym skrócie:

jesteśmy razem 6 lat
Nigdy wcześniej tego nie robił, zresztą sama widzę, że kobiety się nim nie interesują(dla mnie jest ideałem)
Ja nigdy tego nie robię, mimo, że często dostaję komplementy, ogólnie zainteresowanie płci przeciwnej(w związku z pracą poznaję dużo nowych ludzi.)
Oboje ogólnie nie prawimy sobie komplementów, jak już to ja częściej

Co robić?
1. Jesli nie będę reagować w ogóle, on pewnie dalej będzie to robił do skutku - w końcu coś chce w ten sposób uzyskać.
2. Jeśli będę okazywać zazdrość... Będę się czuła jakbym dała się wciągnąć w jakąś grę. Nie lubię gierek w związku, do tej pory myślałam, że on też nie
3. Zapytać czemu próbuje wzbudzić zazdrość - Pewnie nic z tego nie wyjdzie tylko odwróci kota ogonem, że o co mi chodzi, co, już nie może zauważyć, że jakaś inna kobieta jest atrakcyjna, ciekawa, fajna?
Tu dodam, że takie rzeczy od początku związku mówił o innych kobietach, ale to co innego, to normalne. Wtedy to było naturalne. Sama oglądam sie za atrakcyjnymi dziewczynami, jemu też "pozwalałam". Ale teraz widzę, że robi to wszystko jakoś sztucznie, jakby chcąc wywołać we mnie reakcję... Tylko, że nie rozumiem czemu.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz

Jak reagować na próby wzbudzania zazdrości

  • Nie reagować w ogóle 2.0% (1)
  • Okazywać zazdrość 6.0% (3)
  • Zapytać czemu próbuje wzbudzić zazdrość 82.0% (41)
  • Coś innego? 10.0% (5)

Oddanych głosów: 50

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: być może sam jest zazdrosny o to, że jak napisałaś, dostajesz często komplementy w pracy i poczuł się niepewnie, bo jest wokół Ciebie dużo mężczyzn. Kolejna opcja jest taka, że te komplementowane kobiety coś łączy, nie wiem, przykładowo styl ubioru i chciałby zwrócić na to Twoją uwagę.
To tylko hipotezy, opis sytuacji jest trochę ogólnikowy ¯\_(ツ)_/¯
Mimo wszystko powinniście chyba porozmawiać.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No to macie niefajno, jesteście już ze sobą 6 lat to dobrze się znacie. Wzbudzanie zazdrości celowo w drugim partnerze to bardzo niebezpieczna gra po obu stronach. Wtedy może się stać dosłownie wszystko. Pomyśl sobie na ile taka osoba musi być wyrachowana i perfidna że to robi celowo. Nie wiem co ci doradzić, jeśli nie będziesz reagować to twój facet może celowo jeszcze bardziej wzbudzać w tobie zazdrość, jak
  • Odpowiedz