Wpis z mikrobloga

@rbk17: Tak jak korzystam z edmondo od 4/5 lat tak nigdy nie udostępniłem nigdzie swoich tras, czasu i statystyk ( ͡º ͜ʖ͡º) to jest dla mnie, żebym wiedział co gdzie i kiedy xd
@rbk17: Akurat nie biegam z endo ale z zegarkiem, więc jak zatrzymuje się na przejściu dla pieszych i czekam na zielone to ma mi lecieć czas danego kilometra ? A potem jak mam czytać statystki jeden kilometr w 4:30 a drugi w 6:30 ? Ostatnio w niedziele biegałem 30 km sprawdzian, musiałem przy kolejnej pętli zatrzymać się, poczekać na wolnego ToiToi uzupełnić płyny i zjeść kilka rodzynek, zeszło ze 2 minuty
@rbk17: Garmin ma w zegarkach funkcję autopauzy, Strava domyślnie do średniego tempa bierze jedynie czas ruchu. Nie ma w tym nic złego.
@kzrr: I tak masz w podsumowaniu podane średnie tempo i średnie tempo ruchu, więc włączanie pauzy konieczne nie jest.
"Ostatnio w niedziele biegałem 30 km sprawdzian" - to pochwal się wynikiem!
@kzrr: jak jest specjalny trening to jeszcze rozumiem, ale nie do zwykłego biegania - na zawodach nie ma czegoś takiego jak zatrzymywanie czasu ( ͡ ͜ʖ ͡)
@szczypek45: "Chwaliłem się" w odpowiednim wpisie. Mam Garmina 15 więc podstawowa wersja i interesuje mnie tylko średnio tempo biegu a nie całego wyjścia na trening.
ja zatrzymuje czas jak stoje na swiatlach, bo dlaczego nie


@Ghooz: po mieście biegasz na czas? Jak coś się chce robić co do sekundy to lepiej po stadionie, często tak robilem ( ͡° ͜ʖ ͡°)