Wpis z mikrobloga

Dodam, że ten wynik uzyskałem z działającym cały czas Greenify. Większość apek takich jak FB, Instagram itd. trzymam w uśpieniu bo używam dopiero wieczorem. Używam tylko messengera i wykopu, czasem telefon, przeglądarka
@Shirako: dziwne żeby na tak świeżej baterii tak żarło, SOT to jakaś porażka, u mnie na global beta leci spokojnie 5h, a telefon mam ponad rok, i ciągle włączony BT, wifi, transmisja, gps, nigdy tego nie wyłączam ani nie usypiam żadnych apek
@pctr: na LOSie 14.1 miałem 3-4 godziny. Tutaj znaczny spadek. GPS w oszczędzaniu energii, transmisja danych (gównie miasto więc ciągle LTE), bez bt, wifi tylko wieczorem.

Z Globala nie byłem w stanie korzystać. Chodził jak dla mnie koszmarnie. Nie udało mi się przekonać do MIUI niestety. Ogólnie jestem bardzo niezadowolony z Mi5.
@Shirako: Ja zaczynam się rozglądać za honorem 8, może udałoby mi się namówić kogoś na wymianę, gdybym trochę dopłacił.
Mówisz że ekrany od LG są wadliwe? Znasz sposób jak sprawdzić jaki mam ekran?
@matti_aa: u mnie cała lista ;) Na początku problemy z restartami, MIUI killowało apki jak chciało i zamulało, problem z ekranem, jak trochę pokropi to czasem przestaje działać głośnik do rozmów, przyciski od blokady i home zaczęły chodzić płytko... Pewnie jeszcze coś by się znalazło. Wcześniej miałem Meizu M2 Mini