Wpis z mikrobloga

Czy dla kogoś jeszcze te filmy i ten tag jest źródłem dobrego humoru i relaksu? Mam wrażenie, że coraz więcej pod filmami i tutaj specjalistów moralno-etyczno-prawnych (rzygi) oraz frustratów, którzy w internecie mogą się powyżywać na dwóch lekko upośledzonych, bezrobotnych gościach (jeszcze większe rzygi). Ja jednak wolę śmieszkowanie. Szkoda, że coraz mniej takiego contentu i chce się coraz mniej tutaj zaglądać. Gównoburza jak w komentarzach na jutubie zaczyna się robić, ale to tylko moje osobiste zdanie. Spokojnie, to tylko internet.
#kononowicz

Jesteś tu dla śmiesznych obrazków/śmieszkowania?

  • Tak. 80.0% (56)
  • Nie. 20.0% (14)

Oddanych głosów: 70

  • 5
@G-R-B: Ja jestem bardziej dla satyry dnia codziennego, niż typowego śmieszkowania. Odpręża mnie, gdy major sobie psznje gdzieś w tle, a ja sobie razem z nim sporzywam posiłek borzy, ciamkamy sobie razem. Lubię też, jak major muwj mi, szkoda, że jestem zbyt prostym człowiekiem, żeby zrozumieć tego wielkiego proroka. Ale absolutną definicją tego, po co tu wszyscy jesteśmy, myślę, że są filmy typu "płaska zjema", "kononowicz chce mnie wyrzucici z domu
@Molajcalyten: Mnie też. Najbardziej to szkoda by mi było jakby te same przygłupy co zniszczyły Bonza wzięły się porządnie za Szkolną.
@b00b: No właśnie nie wiem po co szkodzić ludziom, którzy mają już i tak niewiele. Mam podobne spostrzeżenia. Co do śmieszkowania to bardziej chodziło mi o tag na wykopie. Co do samych filmów to ten absurd ze Szkolnej i specyficzny klimat jest niepodrabialny.