Wpis z mikrobloga

Nest Bank blokuje przelewy i nikt nie wie dlaczego... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Cześć Mirki,

Mam taką nieprzyjemną sytuację - otóż mam założone konto w Nest Banku w walucie EUR. Przez ostatnie 1,5 roku wszystko było w porządku, ale teraz ni stąd ni zowąd bank blokuje moje przelewy do mBanku. Powód: Inny.

Jak przebiega sprawa :
1) Dzwonię więc na infolinię, konsultantka przekazuje sprawę do Działu Płatności i poleca zadzwonić po godzinie.. Jest 10:00
2) Dzwonię po godzinie, by dowiedzieć się że informacji nadal nie ma, i że mam zadzwonić po kolejnej godzinie. Jest 11:00
3) Dzwonię więc trzeci raz - i znowu odbijam się od ściany - nikt nie wie dlaczego blokują moje przelewy. Składam reklamację i mam zadzwonić po 15:00
4) Nie muszę mówić że i po 15 nie mogę nic zrobić z moimi pieniędzmi - żaden przelew na różne rachunki nie chce wyjść i z marszu jest blokowany
5) Jest teraz 10:00, 24h po zgłoszeniu (ustawiony na "WYSOKI PRIORYTET"). I jak się domyślacie - to nadal za mało żeby zrobić parę kliknięć.

(°°)
  • 4
  • Odpowiedz
@KlienteloMaginelo: NestBank często #!$%@?, ja miałem taką sytuację :

1) Widziałem na humblebundle pakiet fajnych gierek no to płacę dolara
2) Dzwoni do mnie po godzinie (około 1 rano) dziwny numer
3) Nie odebrałem bo spałem, rano dzwonią znowu, sprawdzam w necie - NestBank. Odbieram
4) Pani mówi że podejrzana transakcja i się pyta czy to ja, potwierdzam, że to ja, dziękuję do widzenia nie
  • Odpowiedz
@Uncy: mam teraz kolego identyczną sytuację jak ty, praktycznie to samo mieli odblokować nie odblokowali dzisiaj mi w sklepie odrzuciło kartę XD. Super, na stronie i w apce widnieje jako aktywna ale jest zablokowana i pewnie tak samo jak ty będę musiał czekać na nową, po #!$%@? oni to blokują jak tam było 1 euro za gry XDD. I uznali to za podejrzane. #!$%@?ło.
  • Odpowiedz