Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 502
Moja była twierdziła, że jestem dziwny, bo nastawiam budzik o niepełnych godzinach i nie zaokrąglam nawet co do 5 minut. Dla przykładu dzisiaj mnie obudził o 6:23. Ostatnio kumpel to zauważył i też się ździebko zdziwił.
W związku z tym ciekawi mnie, czy tylko ja w ten sposób nastawiam budziki, czy są to też takie osoby jak ja?
#budzik #dziendobry
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wyszymora: no ja właśnie dzisiaj musiałem wstać na wcześniejszy pociąg. Była różnica 34 minuty, wręcz tyle przesunąłem budzik do tyłu, także tutaj tak jak Ty :D
  • Odpowiedz
@Xax92 mój szwagier tak robi. Twierdzi że jest przeciwko dyskryminacji niepełnych godzin. Ogólnie dobry z niego śmieszek i bardzo go szanuje:)
  • Odpowiedz
@Xax92:Polecam ściągnąć sobie apkę, która monitoruje twój sen i wybudza się w lekkiej fazie snu. Nawet jakbyś spał tylko 5h to czujesz się wyspany. Często właśnie budzi cię o nierównych minutach.

@wihajsteer: A co w tym dziwnego? Może kumpel nocował po jakiejś imprezie albo coś? Jak ma duże łóżko i dwie kołdry / koce i poduszki i o ile obaj nie są homosiami to nie widzę w tym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majkkali: generalnie to mi screena wysłałem, a na nim był budzik (jako widget na pulpicie), ale komentarz śmieszny, więc nie prostowałem
  • Odpowiedz