Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Wypoks: jakbym kogoś nie znał to nawet bym wpisu o tym nie robił xD czyli wychodzi na to że wiesz, że ktoś taki jest
  • Odpowiedz
@Wypoks: Ja też nie wiem, ale jak on mnie ostatnio zaimponował jak zobaczyłem wpis że gra w StarCraft 2. Muszę w końcu sprawdzić kto to.
  • Odpowiedz
@marianoitaliano: nie wiem kim on jest ale po tym jak spierdoxy z wykopu spamowali nim tak że miałem całe gorące #!$%@? wyrobiłem sobie opinię. Jaki jest sens oglądania jakiegoś jutubera? Jeszcze rozumiem jak mówi o historii albo chemii czy coś...
  • Odpowiedz
@Dzolejro: jego sie przyjemnie czasem oglada/slucha przy okazji robiac cos zupełnie innego... i z tego co wiem robi tak wiekszosc... przeciez nikt nie patrzy jak #!$%@? jak koles gra w jakas gre ( ͡º ͜ʖ͡º) poza tym wszyscy czekaja na filmiki z wyprawy z japonii ktore kiedy obiecal ze wrzuci ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 15
@Dzolejro Wonziu nie jest jutuberem a streamuje. Jest naprawdę miłym i sympatycznym gościem. Na strumykach panuje świetna atmosfera oraz integracja z czatkiem. Nigdy nie jest sztuczny i jest raz odpala prze zabawny jak na swój sposób rage. Ja tam wonzia nigdy nie oglądałem dla danej gry czy kontentu, ogląda się go ze względu na jego wspaniałą osobę ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Trapas: rozumiem wszystko, ale czym się różni oglądanie takiego typka od oglądania np. "Dzień Dobry TVN" z którego się tu ciśnie? To też bezmózga rozrywka a niektóre problemy (np. raz u matki widziałem o 16-letniej transdżender dziewczynce) bywają urocze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dziwnych macie idoli
  • Odpowiedz