Wpis z mikrobloga

@Zwanek: jak więcej ludzi kupi to powinno buc pełno tak jak zawsze. Tylko dziwne bo nigdzie tej promocji nie reklamują, jak bym nie sprawdzał co jakiś czas to bym nawet nie wiedział... na mapach od apokalipsy dużo ludzi jest na pozostałych pusto tak jak mówisz
  • Odpowiedz
  • 0
@Mirek_z_Anonowa: No ale u mnie panuje pustka absolutna ;d
Bez premki nie było problemu ze znalezieniem gry, a teraz "szybka gra" wrzuca mnie samego na serwer, a w przeglądarce serwerów od święta pokaże się jedna-dwie pozycja
Normalnie to już bym do supportu walił, ale kupiłem ostatni m.in Elite Dangerous, więc nawet nie chce mi się z nimi użerać xD
  • Odpowiedz
  • 0
@jkbck: @Mirek_z_Anonowa: Nie, to nie to. Filtry zmieniałem na różne sposoby i nic to nie dało. Prędzej bym moje łącze internetowe obwiniał, ale w innych grach nie ma żadnych problemów ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Zwanek: wczoraj tez miałem problemy z siecią ale to była wina EA jakiś outage mieli, może trafiłeś na taki? Sprawdzasz co jakiś czas czy wtedy tylko nie działało i dałeś spokój? Jaki masz nat ustawiony? Zrob test w ustawieniach sieciowych „gra dla wielu graczy” czy jakos tak
  • Odpowiedz
  • 0
@jkbck: @Mirek_z_Anonowa: Był podwójny NAT, wystarczyło w routerze pogrzebać i śmiga. I tak pewnie na razie nie będę grał, ale mam przeczucie, że zaoszczędzi mi to potencjalnych problemów z innymi grami, więc dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
  • 0
@jkbck: Przekonfigurowałem router żeby działał jako switch. Ale nie będę udawał speca w tej dziedzinie, po prostu opierałem się głównie na poradnikach z Internetu ;d
  • Odpowiedz