Wpis z mikrobloga

I pod tagiem wysyp alternativow od #bloodborne bo przecież gra w to to tylko elita wytrzyma, a powyżej godziny to już w ogóle xD ech #!$%@? odbiłem się od tego gówna nie że względu na trudność która jest jak to w soulslike gierce ale od świetnej płynności na PS4 slim . Grać się w to nie da przy tych 25 klatkach z dropami przy każdym ciosie do 20. No chyba że to nazwie cię tym masochizmem przy przechodzeniu tej gierki , a nie jej poziom trudności.
Od takiego ds2 powinna się uczyć jak gra powinna działać na konsoli będąc soulslikem. A na ta chwile pluje na bloodborne wyglądającego jak port ds1 na konsole nowej generacji.
#ps4
  • 22
@Dindu_Nuffin: nie wątpię sam przeszedłem 3 wiedźmina 3 najlepszy trzy razy z dodatkami na Xbox one gdzie dropy były podobne i nawet przyjemnie mi się grało. Tylko jak to się mówi, dopóki nie poczujesz 60+ klatek dopóty jesteś plebsem więc po tym doświadczeniu doznałem oświecenia w 60klatkach ds2, nabiegalem tam koło 200h i wróciłem do wiedźmina. Odbiłem się po godzinie xD nie da się czerpać przyjemności wiedząc jak się jest #!$%@?
@Croudflup: A w Wiedźminie 3 nie da się chodzić tym chłopkiem, sterowanie jest beznadziejne, koordynacja kamera-ruch postaci jest rozjechana jak rokso-studentka na trzecim roku (co nie przeszkadzało dizajnerom w projektowaniu wąskich przejść, wspinania się, drabin, stromych powykręcanych schodów) a spróbuj coś powiedzieć, to cię fanboje znajdą i zamordują na twoich oczach całą rodzinę a tobie odetną jaja i każą zjeść.

Nie ma gry idealnej. Cóż. Ja tego nie zrozumiem bo grałem
nie da się grać, a tyle ludzi przeszło xD jesteś po prostu słaby, a kryjesz się za jakimiś głupimi wymówkami xD


@JesusOfSuburbia: nie zawiodłeś mnie czekałem na ten gówno komentarz autosugerujący, że ty jesteś taki zajebisty w tej grze że nie musisz się za niczym kryć xD bo przecież po co dyskutować, ktoś po prostu jest słaby skoro nie podoba mu się rozwiązanie techniczne w grze xD ja #!$%@? przepadnij
@Croudflup: też źle mi się grało w u4 zaraz po maratonie Uncharted Cillection, ale to mija, gier w 60fps jest jak na lekarstwo, wiec nie wiem skad u ciebie takie wymagania na konsoli, remaster remasterem, sam ograles w3 ktore ma gorsze dropy
Hi
@Segr3gator: akurat nie odczułem przeskoku z u3 na u4 bo u4 sprawnie maskuje lekkie dropy i stale klatki tak szczerze :P ale masz rację troszke. Ogólnie w żadnych innych grach jak w serii ds i bloodborne klatjowanie aż tak mi nie przeszkadzało.
@Croudflup ale tu nie chodzi o to, że tobie się nie podoba aspekt techniczny, bo ja też dostrzegam, że gra chodzi w tych 25 klatkach i oczywiście, że wolałbym 60 klatek.

Ale ty sugerujesz, że gra jest w ogóle niegrywalna i nie da się w nią w ogóle grać, gdzie tyle ludzi ją przeszło na ng6 chociażby, wielu uważa ją za arcydzieło, a recenzje też ma bardzo dobre. A dla Ciebie jest