Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mikro jednak nie jest zupełnie oderwane od rzeczywistości... Mam znajomą, od dłuższego czasu #tfwnobf, wkroczyła więc na portale randkowe #tinder #badoo Podczas spotkania żaliła się, że faceci po pierwszej randce urywają kontakt, usuwają z par. Dała mi rzucić okiem na swój profil i jak myślicie? Na zdjęciach jest zupełnie niepodobna do siebie, ukrywa swoją nadwagę, ale to nic... Umawiała się z kolesiami zupełnie nie ze swojej ligi, lajkowała wyłącznie tych obiektywnie przystojnych, a przeciętniaków dawała na "nie". To jest właśnie #logikarozowychpaskow na portalach randkowych, wielce prawdopodobne że za którymś razem trafi na desperata, który nie będzie wybrzydzać...
Nie traćcie czasu na takie laski, jeśli stan faktyczny nie jest zgodny ze stanem na zdjęciu to najlepiej podziękować z miejsca, może to je czegoś nauczy.
#podrywajzwykopem #randkujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mikro jednak nie jest zupełnie oder...

źródło: comment_hpUmyIFedkq3Va5IFYtjzjkMW4ZEs3DQ.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tez wlasnie ostatnio opowiadalem ziomkom ze mam podobna znajomą ktora na zdjeciach jest 8/10 a w realu 3.7/10. Ona wlasnie tez mi sie zalila ze spotyka sie faciami z tindera raz a potem sie nie odzywaja wiecej xD. Jak kiedys mi jeczala ze nie ma chlopaka to chcialem jej jakos pomoc i wysylalem jakis ziomkow co tez nie maja dziewczyny to zawsze narzekala ze ten brzydki a ten cos am.
  • Odpowiedz