Wpis z mikrobloga

Nabuchodonozor 24 Warszawa

Zgłoszenie nr 228 z dnia 2018-03-01 09:27:46

Imię: Nabuchodonozor
Wiek: 24
Miejscowość: Warszawa
Kim jestem?
Kim jesteś? Jestem sobie. Kończę studia i pracuję w zawodzie, który jest moim powołaniem. Lubię czuć, że to co robię ma sens i znaczenie dla mnie i innych. Najogólniej rzecz ujmując - interesuję się tym, jak funkcjonuje ludzkie ciało, a szczególnie narząd ruchu. Lubię śmieszkować. Mam daleko przesunięte granice żartu, zwłaszcza na swój temat i cenię taki dystans do siebie także u innych.

Wygląd
Średmi wzrost, średnia waga. Brunet. Noszę brodę. Styl w zależności od okoliczności. Lubię koszule, ale w dresie też lubię i wręcz muszę chodzić.

Zainteresowania
Oprócz spraw zawodowych uwielbiam muzykę bez względu na gatunek (zarówno jeśli lubisz murzynów z saksofonem, jak i bladych panów czczących rogatego - prawdopodobnie będziemy mieli o czym pogadać), kino (ambitne jak i to klasy B lub gorzej; ostatnio zachwyciły mnie Trzy billboardy za Ebbing, Missouri!) i książki inne niż czytadła, do których się nie wraca. Wszelka stumulacja intelektualna jest zawsze mile widziana. Jestem raczej spokojnym człowiekiem, ale to nie musi wiązać się z gniciem w piwnicy. Jeśli wiem, że niczego przez to nie zawalę, cenię dziką spontaniczność od czasu do czasu. Lubie porządnie się zmęczyć fizycznie. W przyszłości, jeśli będę miał ku temu warunki i będę miał z kim - chciałbym zwiedzić trochę świata, sczególnie marzę, żeby odwiedzić Egipt, Australię, Japonię i Norwegię.

Czego oczekuję?
Oczekiwania to zaproszenie dla rozczarowań. Chcę po prostu spróbować kogoś poznać, reszty nie da się przewidzieć. Cenię szczerość i otwartość na drugiego człowieka bez kalkulacji. Nie lubię interesownych ludzi. Uważam się za kogoś godnego zaufania i również chciałbym poznać kogoś takiego.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Zakładam, że druga połówka to ktoś dobrze dopasowany, więc nie trzeba tutaj jakichś fajerwerków i można czuć się szczęśliwym nawet robiąc tak zwykłe rzeczy jak wspólne pranie. Po prostu starać się być tu i teraz. Więcej mi nie trzeba. Nie tworzę w głowie idealnych sytuacji.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Zawsze wychodziłem z założenia, że stosunek do ślubów i dzieci kształtuje się w oparciu o to, czy mamy z kim go brać/z kim je mieć. Na temat instytucji nie mam zdania. Co do używek - sam lubię wypić dobre piwo lub rzadziej inny alkohol, palę raz na ruski rok w towarzystwie i staram się nie oceniać ludzi po ich małych słabościach, ale jeśli nie masz nad czymś kontroli to raczej się nie dogadamy.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonywarszawa < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Nabuchodonozor 24 Warszawa

Zgłoszenie nr 228 z dnia 2018-03-01 09:2...

źródło: comment_drbWiHEXI0KfLWeYbQ2b5iRVV1Hl5U7h.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz