Wpis z mikrobloga


Co tu się przed chwilą odwaliło, to ja nie wiem. Jestem sobie w sklepie i rozmawiam z mamą(której nie widziałam prawie miesiąc) przez telefon i idę do kasy kupić rzeczy. Grzecznie stoję sobie w kolejce, aż jakiś stary człowiek(z wyglądu typ normalnego dziadka) pyta się, czy co do niego mówię. Na to ja, że nie, że rozmawiam przez telefon. I się zaczęło. Ziomek dostał jakieś #!$%@?, mówi, że bez telefonu to my(jacy my?) nie umiemy żyć, że jakby wam(jakim wam?) zabraliby te -pudełeczka-, to byście zginęli w kilka minut(xd, tak mocno typowo, myślę sobie- zaraz skończy, każdy młodzian przerabia te teksty co jakiś czas, niewiadomoczemu), że to nie można rozmawiać przez telefon w sklepie(? xd). I ja do niego, że jeśli mówi do mnie, to przepraszam, ale mi przeszkadza(w głębi duszy trochę chciałam go z własnej złośliwości #!$%@?ć). I się zaczęło jeszcze gorsze- zaczął krzyczeć na mnie i przypadkowe osoby, że nie obchodzi go, że mam MENSTRUACJĘ(skąd to mu się wzięło to ja nie wiem) i kupuję podpaski(w rzeczywistości kupowałam p a p r y k ę). Potem jeszcze jakiś taki bełkot, typ drze się na cały sklep, ludzie lol, ja lol. I wtedy rzuciłam mu, żeby #!$%@?ł, prostym "#!$%@? :)". Mali ludzie i ich mały bohater - JA :). Ziomek się nie zamknął, ale w dupie z nim, pewnie wkrótce umrze, a nie będzie to duża strata dla ludzkości.Dlatego nie lubię i nie szanuję starszych ludzi, tylko mnie #!$%@?ą. Dziękuję :)
#starzyludziecontent ##!$%@? #dramaty #zycienakrawedzi
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kadetjulia: XD
No faktycznie, dziwny typ. Racja, część z ludzi pokolenia Y (jeśli dobrze pamiętam, nie gryźcie), czyli ta, która nie zna życia bez internetu, jest uzależniona od telefonu. Ale rozmowa przez telefon to inna sprawa, ten dziadek zachował się nienormalnie.
Ale nie każdy dziadek jest dziwny, na szczęście.
Czemu ja nigdy nie mogę przeżyć takiej przygody? ( ͡° ʖ̯ ͡°)