Wpis z mikrobloga

W Mi6 po updacie MIUI Global do 9.2.3.0 z Oreo w końcu naprawili obszar powiadomień. Jednocześnie przestał poprawnie działać bluetooth - łączy się z urządzeniami, ale nic nie słychać przy odtwarzaniu.

Ja #!$%@?ę, czy żaden producent nie potrafi naprawiać błędów bez wprowadzania nowych?

#xiaomi #mi6 #miui #android
  • 13
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ogtf Nie no, weź.. Samsungi są zawalone bloatwarem i po roku nie da się tego używać, a LG wypuszcza update psujący zarządzanie pamięcią, obiecuje naprawę, po czym kończy wsparcie. Miałem, znam.
A Apple pewnie i ma najsolidniejszy system, tylko co mi po "sprawnym" BT, skoro nie mogę nim nawet zdjęcia wysłać? :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@infamousrwk Sprawdziłem słuchawki BT i działają, więc najwyraźniej zależy od urządzenia. Ale faktycznie kolega @Morf ma rację - jak nie ma potrzeby, to nie aktualizuj, bo jest trochę innych błędów. Ja się pospieszyłem, bo mnie strasznie denerwowało sortowanie powiadomień oraz to, że pociągnięcie za powiadomienie rozszerzało je zamiast rozwinąć całe menu. Teraz w ogóle chyba usunęli możliwość ustalania priorytetów powiadomień. IMO update wygląda jak jakiś beta test.
  • Odpowiedz