Wpis z mikrobloga

  • 0
@TSP89: U mnie nie są na zewnątrz więc nie zamarzły. To fakt wilgotność powietrza jest większa bo to wyspa więc niskie temperatury są bardziej odczuwalne. Ale tragedii nie ma a tu wielka panika
  • Odpowiedz
@kozinsky: Mam mieszane uczucia (zmieszanie beki z niedowierzaniem) - szkoły, żłobki i przedszkola zamknięte, w robocie u mnie kilka osób na całe biurowe piętro, opóźnienia pociągów i autobusów, odwołane i opóźnione loty, bieżące komunikaty pogodowe bo... spadło kilka cm śniegu ( _) w tej chwili pogoda jest taka, jaka w Polsce potrafi utrzymywać się zimą przez 1.5 - 2 miesiące i jest uważana za zupełnie normalną.
  • Odpowiedz
@chemik_kieszyk: No tak, tylko, że tutaj drogi są nieodśnieżone, bo komu opłaca się utrzymywać pługo-piaskarki skoro tutaj śnieg spada raz na kilkanaście lat.
Od rana czekam, aż mi śmieci wywiozą i obawiam się, że się nie doczekam.
  • Odpowiedz
@kozinsky: fakt, dla nas Polaków to trochę dziwne zachowanie, ale musimy wsiąść pod uwagę, ze to Irlandią a nie Polska i oni nie są przystosowani do takiej pogody. Nie maja opon zimowych, nie wiedza jak jeździć przy takiej pogodzie (większość w ogóle nie potrafi jeździć) i nie ma co ich oceniać z punktu widzenia Polski bo to nie jest Polska. Ale z rym chlebem to już przesadzają ( ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kozinsky: paaanie, wczoraj w nocy w miejscowości w której mieszkam spadł śnieg, po raz pierwszy od 1987 roku, to dopiero był meksyk:)
  • Odpowiedz
A najlepsze przed nami, dziś od 16 ma się zacząć, największa sniezyca od 1982 :) szkoły zamknięte, sklepy zamknięte (na szczęście nie wszystkie:) wojsko w gotowości... Zobaczymy :) pzdr z Cork :)
  • Odpowiedz