Wpis z mikrobloga

Siemka, chciałbym kupić pierwszą kamerkę sportową ze stabilizacją obrazu. Cebulak ze mnie więc mam na #gearbest punkty obniżające wartość zamówienia o 25$ (maksymalnie można obniżyć o 30% ceny produktu). Kamera nie jest potrzebna na już, planuje raczej poczekać na jakieś promocje i dowalić jeszcze punktami :)
Teraz pytanie do Was, na jaką kamerę najlepiej przykampić? Chciałbym wydać max 200-250zł już z obniżką :)
Na oku mam ekena h6s który dość często jest na promocjach ~70$(50$ z punktami). Zastanawiam się też nad ekenem h5s który ma trochę lepszą jakość. Czytałem też sporo o firefly 8s i wydaje sie bardzo sensowny ale nie wiem czy sie zmieszczę w budżecie. Miał ktoś do czynienia z wyżej wymienionymi kamerami albo poleci jakieś inne? :)

#kamerasportowa #wideorejestrator #eken #pytanie #cebula
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Keboon: Dzisiaj po 70-kilka cebulodolarów jestThiEYE v5s. Cenę chyba można jeszcze zhakiwać punktami. Mi osobiście polecano t5e - podobno w przedziale do 100$ bezkonkurencyjna w 4k. Rzuć okiem, sam nie za bardzo się znam.
  • Odpowiedz
@Szym3kSzym3k: ThiEYE v5s to zupełnie inna półka. Gówniany chipset i matryca. Osobiście bym się w to nie pchał. A Thieye T5e i Firefly 8s to praktycznie to samo. Sam mam 8s FOV90 i jestem bardzo zadowolony z zakupu.
  • Odpowiedz
@Szym3kSzym3k zapodasz linka bo coś nie moge znaleźć :/ chyba że chodziło Ci o model v5s to znalazlem i jest za 70-kilka cebulodolarów ale bez stabilizacji na której mi zależy
@MorWus dobra cebula ale bez stabilizacji ;/
@JanuszowyAndrzej gitup2 bylby chyba idealny ale nie ma go na salonach gearbest ;<
  • Odpowiedz