Wpis z mikrobloga

@g1venchy: menela widzialem w takiej podkoszulce ostatnio xD tez mi jakosc, 100 bawełna i tyle. To samo co w chinskiej drozszej czyli po 2$ koszulce. Malo tego ten luksusowy producent pewnie tez to szyje w chinach za 2$ ale wazne ze masz swiadomosc luksusu kolego.
  • Odpowiedz
@g1venchy: Świrujesz pawiana za 2k netto w bluzkach za tysiąc (albo pracujesz u rodziców jednocześnie z nimi mieszkając, w tym przypadku dalej nie rozumiem bo dla mnie to oderwanie od rzeczywistości w polskich warunkach i dawanie takich rad na forum publicznym to jak wypowiedzi Gowina że 15k to życie od 1 do 1). Nawet mi nie żal takich goji jak ty. Nie wiem jakim trzeba być ograniczonym baranem żeby chodzić w
  • Odpowiedz
@TomekRazDwaTrzy: nie zesraj sie tam. wydaje pieniadze na to na co mam ochote, taka sama fanaberia jak kazda inna, jeden wyda kupe hajsu na unikalny znaczek, drugi kupi 10 gier na steamie, a ja kupie sobie koszulke. poza tym, nikomu nie daje zadnych rad, a tylko tlumacze zjawisko ktorego moze nie rozumiec
  • Odpowiedz
@Pakekson: Nie chciałem, żeby mój wpis był obraźliwy, od razu przepraszam. Po prostu #!$%@?ąc od marek... Kroje i materiały są kiepskie (w sensie estetyki, nie jakości) i spasowane do sylwetki jak nie przymierzając z lat 90-tych. Brakuje tylko herbaty w szklance w metalowym koszyczku.

Ale daleki jestem od krytyki właściciela. Oceniam tylko "outfit". Jeśli Ci to pasuje to ok. Nie mam prawa krytykować.
  • Odpowiedz