Wpis z mikrobloga

Wie ktoś jak spolszczyć wiedzmina pirata? Nie pamietam pasów na konto steam na lapku a chory jestem u rodziców i nie moge pojechać do domu :c, mam wersje jakas z piratebayów spolszczenie mam ale nie umiem zainstalować bo wyskakuję ze nie znalazło gry :(
#wiedzmin3 #spolszczenie
  • 37
  • Odpowiedz
@kptant: no najlepsza strona to załozylem konto :c, poza tym mowie mam wieska kupionego ale bez dodatków tutaj akurat przyznaje sciagnelelm tez krew i wino :/ jednak bez dubbingów PL nie da sie grac :( pomozesz?
  • Odpowiedz
Nie pamietam pasów na konto steam na lapku a chory jestem u rodziców i nie moge pojechać do domu


@Jendrej: brzmi sensownie, nieprawdaż? No i na steamie nie wpadli jeszcze na pomysl odzyskiwania hasła...¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Konfucjus15 następny, który zasłyszał w internecie że można ściągać na 24 godziny... Czyli jak pobiore film, obejrzę go i usunę, to nie jest piractwo ?

Jak zapomniałeś pasów do steama to niech Ci na maila nowe hasło wyślą i będziesz grał w oryginał, który posiadasz.
  • Odpowiedz
@Konfucjus15: W3 się nie piraci z czystego szacunku do gry i studia. Bo takich wyjątkowych gier jest mało. Wiesz że można kupić na legalu za jakieś 150zł wszystkie części Wieśka i dodatki?
  • Odpowiedz