Wpis z mikrobloga

Mirky mam pytanie??

CO miesiąć opłacałem rachunki za wszystko i za prąd i okazało się że przez nieuwagę albo jakiś błąd nie opłaciłem rachunku z listopada poprzedniego roku.
Obecnie mam zapłacone wszystko aż do sierpnia bo nadpłacałem.

Dziś dzwonie bo dostałem notę o nie zapłaceniu rachunku a babka mówi mi że nie płace rachunków za prąd i 1 marca odcinają mi go aż ureguluje. #!$%@? mam opłacone wszystko do sierpnia!!!! myślałem że jestem na plusie i dobry klient!!
A tu okazuje się że jestem taki jak jakaś patologia i nie opłacam rachunków i odłączają mi prąd bo nie płacę ( dodam że mam opłacone aż do sierpnia tego roku)..

Dostałem info że przelew się nie udał pół roku temu i nie opłaciłem faktury ale wszystkie po niej są opłacone AŻ DO SIERPNIA.

Pani na infolinii nazwala mnie dłużnikiem!!!!!

#inogy #prad #warszawa
  • 17
@AleksanderRoz: Może zadzwonić raz jeszcze i na spokojnie wszystko wyjaśnić, bądź udać się osobiście do biura? Skoro zapłaciłeś co miałeś zapłacić, to masz potwierdzenia przelewów. Więc po co ta spina? Nic Ci tak po prostu nikt nagle nie odłączy.
oprócz tej jednej z listopada o której nie miałem pojęcia.


@AleksanderRoz: No to opłać ją, zadzwoń do zakładu energetycznego, powiedz, że uregulowane i gitara. Tam też ludzie pracują a pomyłki się zdarzają każdemu.
@AleksanderRoz: Innogy? Jak tak to dziwne. Wpłacasz przecież na indywidualny rachunek i możesz tytuł nazwać nawet że za kupe płacisz. Skoro masz nadpłatę do sierpnia to powinno samo odjąc z salda. Przynajmniej u mnie tak działa.
@Invisible22: inogy, opłacone mam rachunki do sierpnia tego roku a okazało się że nie przeszedł przelew za listopad tamtego roku, jeden a opłacałem na pół roku w przód, dostałem list że 1 marca odcinają mi prąd za to że jestem dłużnikiem, mam opłacone rachunki do sierpnia!!!
Proponuję opłacenie zaległości i zmianę sprzedawcy z terminem rozpoczęcia nowej umowy od 1 września 2018. W ten sposób zachowasz ciągłość obowiązującej umowy, z zapłaconych faktur nie będzie trzeba odzyskiwać należności a od września będziesz miał niższe ceny. Ważne by w dobrym momencie wypowiedzieć umowę - możesz to zrobić sam - zgodnie z warunkami obecnej umowy - albo nowy sprzedawca wypowie ja na podstawie Twojego pełnomocnictwa.