Wpis z mikrobloga

Czy ktoś związany z #psychologia ale też #marketing zna jakieś narzędzie, do którego można by zaimplementować kwestionariusz? Muszę zbadać osobowość marek (i konsumentów) na magisterkę i kwestionariusz do tego ma ponad 40 zagadnień, które ocenia się na 5, 7 - stopniowej skali (od zdecydowanie się nie zgadzam do zdecydowanie zgadzam się). Zależy mi żeby było to w formie tabelki bo badam naraz kilka produktów i a) w arkuszach google’a robi się syf, b) od przepisywania 10x tego samego chyba bym popełnił samobojstwo. Ktoś coś? Help
#badania #pomocy #kiciochpyta
  • 7
@Polanin: nieee, mogę to zrobić osobiście za pomocą kwestionariuszy (fizycznych), ale zbankrutuję jakbym miał tyle drukować :(
Zależy mi na czymś bym mógł umieścić to w formie tabelki, coś na zasadzie
1. Marka X jest zimna zdecydowanie nie zgadzam się 1 2 3 4 5 zdecydowanie się zgadzam
2. Marka X jest przyjacielska zdecydowanie nie zgadzam się 1 2 3 4 5 zdecydowanie się zgadzam
itd.
@redheart: A czy nie lepiej by było (przynajmniej część) wrzucić do Google Forms i zrobić online? Chyba nie ma praktyczniejszego narzędzia od Excela jeśli chcesz to robić "ręcznie", choć w takim przypadku jak Twój zrobiłbym najzwyklejszą tabelkę w Wordzie
@myspin: no właśnie nie mają takiej opcji żeby to zebrać w jakąś tabelkę czy coś, a czcionka formularzy spowoduje że przy 40 zagadnieniach do jednej marki (w zamyśle mają być 3 na arkusz) spowoduje że zrobi się straszny burdel. Obczaję to survio