Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich sławnych #programistow15k zwracam się do was z prośbą o hmm pomoc ? Mam 17 lat i ambicje na zostaniem jednym z was XD Chodzę do technikum informatycznego w małym miasteczku, które jest gówno warte, nauczyciel programowania ma problemy z poprawnym wymówieniem nazw instrukcji po angielsku a #!$%@? nam codziennie o "zarabianiu dyszki miesięcznie" choć sam pracuje za 3k w gównoszkole więc nie oczekuje że wyniosę stąd coś poza kablami Rj45. Jeżeli chodzi o naukę indywidualną to robię postępy jednak często brakuje motywacji ponieważ chce zostać FrontEndowcem a w 2k18 takiemu świeżakowi jak ja poprostu ciężko się połapać w świecie front endu. HTMLa CSSa i BootStrapa mam w jednym palcu, w wakacje zajmowałem się cięciem szablonów na zlecenie i "pracodawca" był zadowolony. Jeżeli chodzi o JSa to umiem podstawy bez żadnych frameworków. Teraz pytanko i prośba o pomoc do was ekspertów xd - Co robić ze swoją "karierą" dalej - zapisywać się wolnym czasie na jakieś bootcampy, przerabiać następne internetowe kursy, czy pracować nad własnymi projektami i tak się uczyć, ponieważ jestem na takim etapie że poprostu nie mam pojęcia. Do studiów mam jeszcze 2 lata a w trakcie studiów, chciałbym jednocześnie pracować w zawodzie, chociaż za 1/10 waszej miesięcznej pensji XD
#programista15k
  • 2