Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mną kompot!!! Albo szampana, ja stawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Właśnie dzwoniłam do szefowej jednej z firm, która proponowała staż za niesatysfakcjonujące mnie pieniądze, ale była to praca, jaką zawsze chciałam miec, połączona z moją pasją.
Za namową niebieskiego powiedziałam, że jak dadzą większy pieniążek, to przyjmę ofertę.
Szefowa powiedział, że jestem idealna kandydatką i okej, przystają na moje warunki.
W styczniu 2017 codziennie ćpałam, byłam cięższa o prawie 40kg, w gownorobocie na umowie zleceniu, depresja gratis.
Dzisiaj mam cudownego niebieskiego, poznanego na Mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°) prace zgodną ze swoją pasją, 100metrow od miejsca w którym pracuje niebieski, 8-16, wolne weekendy, zero nocek, zero pracy na popołudnie, noszę rozmiar 36 i JESTEM UBER SZCZĘŚLIWA.
No, to skoro już nie muszę trzymać kcikow za siebie, to trzymam za wasze wyjście z przegrywu.
#oswiadczenie #chwalesie #wygryw #pracbaza
  • 7
@BarkaMleczna: interesuje się mechanika samochodowa i rachunkowością, ekonomia. Dostałam pracę w biurze firmy transportowej :) rozliczenia kierowców, zaopatrzenie floty itp., cos idealnego dla mnie. będą otwierać warstwy samochody więc to kolejna droga rozwoju dla mnie. Dziękuję za miłe słowo i życzę Ci miłego wieczoru :D