Wpis z mikrobloga

Jakoś w grudniu kupiłem sobie Versace the dreamer i cały czas wszystko było z nimi ok. Dzisiaj je użyłem i zmieniły całkowicie zapach, teraz po prostu śmierdzą. Kupiłem je w rossmanie więc podróbka odpada. Co mogło się z nimi stać? ;/
#perfumy
  • 8
@Tmkk: wyskakuje mi "Production date 2017-04-12", czyli są świeże... Tak więc nie wiem co się dzieje, rozumiem że koloru cieczy nie zmieniły... Dziwne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Tmkk: To jeszcze taki pomysł - przy okazji wstąp do perfumerii, porównaj zapach z testera do posiadanych perfum... Jeśli oba "śmierdzą" tak samo, to po prostu może niektóre nuty zaczęły cię drażnić (zdarza się), jeśli tylko twoje śmierdzą, to z jakiejś przyczyny zapach jest zepsuty (ale wątpię, jeśli nie trzymałeś np. na kaloryferze)
@Tmkk: możliwe że flaszka się rozszczelniła i płyn się utlenił przy okazji zmieniając zapach.

Raz tak miałem z 10 lat temu gdy trzymałem CK One w łazience. Od temperatury płyn "skisiał"

Podobne wtopy można zauważyć często w stacjonarkach. Widziałem już skisiałe YSL Ultime, D&G The One oraz Gucci Pour Homme II na wiecznie naświetlonych i podgrzewanych półkach w Sephorach/Douglasach, etc...