Wpis z mikrobloga

@BlaBlaCar powiedzcie proszę, jak #!$%@? trzeba być by nie móc skontaktować się z pasażerem przed zaakceptowaniem rezerwacji w celu dogadania czy podjadę w to i to miejsce i czy nie będzie problem, żebym wysadził tam i tam (50km od miejsca od którego przejeżdżam)? Mam jeszcze jedno pytanie. Jak Wasz algorytm liczy czasy przejazdu? Ostatnio jeżdżę trochę na trasie około 1000km i Wasz algorytm liczy tak, że niby przejazd zajmuje mi 13h, a rzeczywiście od 8-10h. Podobno liczy czas przejazdu autostradą... Już kilku pasażerów rezygnowało, bo podawałem czas realny o jakim będę (zdecydowanie wcześniej) niż ten co jest wyliczony.
#blablacar
  • 2
Od zeszłego tygodnia pasażer może się już z Tobą skontaktować przed dokonaniem rezerwacji. Wystarczy tylko, że rozpocznie proces rezerwacji i wykupi BlaBlaPass (więcej o BlaBlaPass tutaj: http://blbl.cr/BBPMRT). Czas przejazdu jest wyliczany automatycznie i jest jedynie informacją poglądową. Jeżeli różni się on od rzeczywistego, koniecznie dodaj stosowną informację w opisie przejazdu.