Wpis z mikrobloga

#lightinthebox #zakupyzchin #paypal

Czekam na pieniądze ze zwrotu zakupionego telefonu, który do mnie nie doszedł. Jako że w wyznaczonym przez nich terminie 3-5 dni kasy nie otrzymałem, to założyłem spór na PayPalu. Pisałem do nich 2 razy co z moją kasą i dzisiaj mi odpisali, że nie mogą przelać mi środków, bo moje konto na PayPalu jest zablokowane i muszę zamknąć spór. Zamykać? Nie zamykać? Do 27 lutego Lightinthebox ma dać odpowiedź na PayPalu. Co radzicie?
  • 13
@MichaelT128: @janix

1. Telefon został zatrzymany na cle.
2. Piszę do supportu Lightinthebox.
3. Odpisują, że kasa będzie na koncie w ciągu 3 do 5 dni.
4. Kasy nie ma.
5. Piszę znowu do Lightinthebox, że kasy dalej nie ma.
6. Odpisują to samo.
7. Zakładam spór na PayPal.
8. Zostają 2 dni czasu, w którym PayPal czeka na odpowiedź od Lightinthebox.
9. Dzisiaj Lightinthebox napisał mi, że nie mogą przelać
@widmo82: Z tego co mi wiadomo to żadne, a chodzi im o to na PayPalu. Tutaj wiadomość od Lightinthebox:

Thank you for shopping with us.
Your paypal account is blocked and you need to close the paypal claim in order to get the refund on your account.

Please feel free to contact us if you have any further questions, we are happy to help you.
Czekam na pieniądze ze zwrotu zakupionego telefonu, który do mnie nie doszedł.

1. Telefon został zatrzymany na cle.


@Zeikor: Przemysl zatrzymał i nie wydal dalej czy nie chciało się wysłac dokumentów?
@widmo82: Bo Poczta Polska jest #!$%@?ęta.

Zatrzymali mi telefon, ponieważ nie znaleźli jakiegoś znaczka i napisów w języku polskim. Więcej info masz w moim wpisie sprzed miesiąca :)
@Zeikor: Urząd celny odesłał telefon do Chin?
U mnie sytuacja ta sama ze sprzętem, tylko problem w tym że nie płaciłem paypalem.
Telefon buja się w paczce po europie z polski do holandii, gdzie zostaje zawrócony jako niedostarczony i właśnie wraca do Przemyśla.
Ciekawe co będzie jak wróci :O