Wpis z mikrobloga

@fireman2: @Rihter: Panowie, dajcie temu 40+ letniemu gościowi spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest zwykły szaraczek z mordą jak kartofel, który wyjechał za chlebkiem na wyspy. W 2014-15 roku (6 lat po powstaniu) łyknął temat Bitcoina i stał się jego fanem, a raczej fanem możliwości zarobku jakie niesie. Teraz jak ma trochę kasy uważa się za boga, poniżając innych biedniejszych od siebie. #!$%@?
  • Odpowiedz
@rysiekryszardziom wystarczy że te kilka procent osób, które posiadają ponad 90% btc chciałoby sprzedać swoje bitcoina i pawlo z bitcoinowego milionera stałby się bitcoinowym pucybutem. Nie neguję tego, ale trzeba mieć tego świadomość. Zakrzywienie rzeczywistości nie zmieni faktu brania udziału w piramidzie. Ja biorę udział z pełną tego świadomością. Co do spekulacji mnie się udało. Pod tym względem że wyciągnąłem wkład i bawię się tym, co rozmnozylem. Osobiście życzę kryptowalutom rewolucji
  • Odpowiedz
@sluszna_wizja_Satoshiego: uuuu czuję bigblokersa. No przyznaj się, bcash czy bitcoin cash? Jak to jest? Za duży mam wpływ na ludzi? Nie w dupie mam kasę, nie daje mi ona zadowolenia, za to świadomość, że jestem częścią czegoś wielkiego już tak. Gówno możesz zrobić swoim wpisem, nikt cie tu nie zna. Tak to możesz sobie pisać. Nie popisałeś się.

Tacy noname jak ty mogą pisać co im się podoba. Dopóki nie
  • Odpowiedz
@rysiekryszardziom: Uwielbiam tą retorykę "My, wy". Pokazuje jakie ludzie mają skrajne poglądy, a skrajności to domena ludzi głupich i "zamkniętych". Przyszłością nie jest Bitcoin ale blockchain. To blockchain jest technologią 21 wieku i to blockchain ma szansę zmienić świat ekonomii i finansów. Bitcoin jest tylko i aż pierwszym jego tworem. Nie on może być walutą przyszłości, a waluty państwowe powstałe na blockchainie.

Jeżeli mówimy o spekulacji to przypomina, że na
  • Odpowiedz
Waluty państwowe powstałe na blockchaine xDDDDD. Już jedna jest. Petro xDDDD


@rysiekryszardziom: Jest to tak samo prawdopodobne jak to, że BTC stanie się główną walutą światową i będzie używane przez banki i państwa w transakcjach między państwowych i krajowych.

Odnośnie 1 miliona $, założyłem się z wykopem o 10 tysięcy złotych (na schronisko dla zwierząt), że tyle będzie wart btc w 2030
  • Odpowiedz