Wpis z mikrobloga

@pawlo74 Uwielbiam Twoje wpisy i odpowiedzi. Najwidoczniej jesteś w takim bitcoinowym amoku że nie pamietasz co gadasz ale już ide z pomocą. Przy ostatnim wybiciu z 6k na 8k pisałeś że nie kupiłeś bo zaspałeś dołek. Natomiast później przy 10k pisałeś że kupujesz za 10k bo boisz sie że niżej nie spadnie.
@fireman2: dla plusujących świeżaków, ja kupowałem też po 750 złotych a nawet 720 wtedy kupiłem najwięcej załadowałem się po uszy wtedy kiedy tacy cwaniacy jak ty tutaj pisali że zejdzie do zera i wyprzedawali się, zadowolony? Za ile ty kupiłeś najtaniej?
@fireman2: no popatrz taki mądry jesteś, 8 lat na wykopie a kupuje bitcoina dopiero teraz? Czy taka inteligentna osóbka nie powinna wpaść na bitcoina dużo wcześniej? Wykop zawsze trąbił o bitcoinie. Nie mów mi, że nie spotkałeś się i przegapiłeś. Założę się, że walczyłeś z nami po stronie nocoinerów a teraz udajesz wielkiego bitcoinowca.
@pawlo74 no to przegrałeś zakład. Trzeba być ograniczonym umysłowo aby naganiac albo walczyć z kimś tylko dlatego że odważył się spróbować nowego. Wcześniej zwyczajnie mnie nie interesował temat bitcoina i przesuwałem dalej. Dopiero mój przyjaciel zaszczepił we mnie zainteresowanie kryptowalutami. O ile sama technologia blockchain może być rewolucyjna, o tyle jak dla mnie kryptowaluty narazie są niczym innym jak piramidą finansową. Nie przeszkadza mi to w zarabianiu pieniędzy, ale nie zamierzam do
dla mnie kryptowaluty narazie są niczym innym jak piramidą finansową


@fireman2: no i wszystko jasne, jesteś zwykłym fiatowcem nie różnisz się od nocoinera, zależy ci na fiacie, jesteś tu z przypadku, zwykły spekulant. Ja nie wierzę w fiata, boję się go jak ognia, żyjemy w innych rzeczywistościach. Zostaw swoje przekonania na inne tagi, tu są tagi dotyczące bitcoina i kryptowalut. Ja nie idę do ludzi, z którymi nie zgadzam się poglądami,
@pawlo74 boisz się fiata bo pewnie jesteś jeszcze gówniarzem który jeszcze sam na swoje utrzymanie złotówki nie zarobił. Załóż sobie forum to nie będziesz musiał oglądać strony wykopu. Spekulacja to świetna zabawa. Dreszczyk adrenaliny. Dlatego podoba mi się zabawa z kryptowalutami. Czy zarabianie ze świadomością że bierze się udział w piramidzie to głupota? Szczerze wątpię.
@fireman2 jeśli uważasz że kryptowaluty nie są piramidą to powiedz co się stanie jak każdy będzie chciał w jednym momencie wyciągnąć wpłacone pieniążki? Myślę że sam sobie starasz się zakrzywić rzeczywistosc
@fireman2: nie znasz mnie wcale, ja wierzę w matematykę i ekonomię czyli nie muszę bać się bitcoina już. Za to niekoniecznie wierzę w inne kryptowaluty w zasadzie straciłem wiarę w nie.
A z tym wypłacaniem to coś ci się pomyliło, chciałeś powiedzieć że nie można wypłacić fiata bo w obiegu jest tylko 3% gotówki. Gdybyś był tego świadomy też bałbyś się fiata. Zapytaj ludzi w Wenezueli, ostatnio Grecji i wielu innych