Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
8 godzin na włączonym ekranie
Używane:
vCommunicator
Otwarty Wykop
WhatsApp
Przeglądarka
NewPipe
Spotify
Showmax

Wifi: włączone cały czas
Usługi Google: BRAK

I to jest czas pracy na baterii ( )
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Android Orero 8.1 Najnowsze aktualizację

#android #lineageos #lineage #bateria #bateriandroid #sot #oreo
ParanoidBumblebee - 8 godzin na włączonym ekranie 
Używane: 
vCommunicator 
Otwarty W...

źródło: comment_Fv8Z5Z8nxbxtYxsKw5Xrs52NbKS52SrG.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@rekoj: Ostatnio wymieniałem 3 płyty w S4 i on tak ma, że zaczyna jeść prąd jak dziki po kilku latach. Nieważne że masz nową baterię czy czysty ROM. Nie wiem czy po prostu w ramach "planowanego starzenia się" Samsung nie #!$%@?ł tam jakiejs pustej cewki czy innej magii która puszcza parę w gwizdek, szczególnie że potrafi się nagrzewać do #!$%@? temperatur.

Sam mam aktualnie Lenovo P2.
  • Odpowiedz
@Nokia nie zauważyłem czegoś takiego, właściwie to teraz widzę zjazd po 4 latach posiadania.

ogólnie nagrzewa się bo samsung wrzucił podkręcony procesor, wersja 8 rdzeniowa na ktora ma ich autorski procesor podobno się tak bardzo nie nagrzewa i też jest o wiele wydajniejsza od tej na snapdragonie
  • Odpowiedz
@ParanoidBumblebee: właśnie M2 nie miałem, była poza zasięgiem $$ :D Miałem Galaxy Ace 2 z Resurrection Remix i też ładnie ogarniał. Nawet po OC do 1GHz i ustawieniu zarządcy na wydajność działał stabilnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stockowy 4.1.2 to był syyyf jakich mało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dajpandolara: Źle zrozumiałem. Właśnie mam wrażenie teraz, że na większości telefonów stock to syf. Wróciłem jakiś czas temu do stocka w tej M2 i jaj szybko go instalowałem tak szybko wracałem. Znacznie mniejsza wydajność i idzie szału dostać.

@FLAC: Miałem tak samo niby żry to ale jednak potrzebujemy. Jak już któraś apka potrzebowała na siłę UGP to szukałem jej zamiennika i powiem ci, że teraz jest znacznie lepiej. Można przywyknąć
  • Odpowiedz
@tyratroon: Bez. Totalnie bez niczego. Aplikacje wymagające UGP zamieniłem na takie niewymagające:


Ale są też apki które nie wymagają UGP:


Co do safety nie wiem bo obecnie nie mam nawet Magiska zainstalowanego

  • Odpowiedz
@ParanoidBumblebee: ja mam u siebie pakiet nano, bo dużo jeżdżę autem i jednak Google Maps + Gboard z obsługą mowy się przydają za kółkiem, więc jestem na nie raczej skazany.

Ale dobrze wiedzieć, że w sumie większość rzeczy działa ok :)
  • Odpowiedz