Wpis z mikrobloga

Ma ktoś namiary na kogoś ogarniętego w sprawach zmywarek najlepiej Bosch. Pan fachowiec umówiony na wizytę w dniu wczorajszym, nie pojawił się ( o tak po prostu). Wolałbym nie irytować się jakimś następnym palantem #krakow #wieliczka #naprawaagd
  • 13
  • Odpowiedz
wszystko zależy od tego, w jakie misie ta woda jest, jak w polarne, to znaczy, że dbałeś o czystość zmywarki, jak w brunatne, to kiepsko, zmywarka do wymiany. Jeśli Kolargole, to już też lipa.
  • Odpowiedz
@mariokit: jeszcze do niedawna miałbym kogo polecić, a facet wziął i się kurde przebranżowił. Jeszcze cholera nie wyznaczył następcy! I jestem w dupie z naprawami sprzętów AGD ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@enron: chyba sam się za to wezmę.Przed chwilą zlokalizowałem wyciek:) kapie chyba przez zimmering przy pompi/turbinie. Tylko że jak zerknąłem ile z tym zabawy to..... wole kogoś wezwać:)
  • Odpowiedz
@mariokit rozkręc zmywarkę znajdź kabelek który idzie do termostatu / wyciągnij przedmuchaj skróć go żeby był napięty podpinasz testujesz ;) Ilekroć przyjeżdżali "fachowcy" zawsze chcieli zabierać do siebie bo na pewno termostat uszkodzony...
Bez rozkręcenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
może tak:) u mnie wygląda na czysty a woda kapie między połączeniem pompy i blachy. CHYBA:) No dobra biorę się za rozkręcanie.
  • Odpowiedz