Wpis z mikrobloga

UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT!

Dzisiaj zdecydowałem zakończyć moją przygodę z tą rakowa grą. Ale że robię to już któryś raz i za każdym razem po nowym dodatku wracam trochę pograć w to rakowe ścierwo to zdecydowałem się spyłować wszystko bez wyjątku (boże drogi ile to było klikania). Nie zdecydowałem się na rozdajo bo nie po to usuwam tego raka ze swojego życia żeby ktoś inny miał od tego przerzuty. Pyłu wyszło 51160 (jeden powie dużo, drugi powie mało) a co za tym idzie mam zamiar poczuć się jak król hearthstona i stworzyć sobie full-fun-gold-dzicz-deck. Na talie 30 złotych legend trochę braknie no ale wszystkiego mieć nie można. Wyciągam swoje 51 tysięcy pyłu i słucham waszych propozycji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hearthstone
  • 10
  • Odpowiedz
Dzisiaj zdecydowałem zakończyć moją przygodę z tą rakowa grą.

mam zamiar poczuć się jak król hearthstona i stworzyć sobie full-fun-gold-dzicz-deck.


@Owieczek: Zdecyduj się.
  • Odpowiedz
No ale to wykop - jak czegoś 100% nie sprecyzuje się to zawsze znajdzie się ktoś żeby #!$%@?ć się.


@Owieczek: po pierwsze, dlaczego to ważny komunikat, mamy w to #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Owieczek: Ja to widzę inaczej. Analogicznie postanawiam rzucić palenie, ponieważ powoduje raka, ale ostatecznie chcę sobie popalać jedną lub dwie fajeczki dziennie for fun. Gdzie tu sens? Gdzie logika?
  • Odpowiedz
@MartinCh: Ja bym to raczej porównał do stanu gdzie zostaje jedna fajka na świecie i po jej wypaleniu i tak nie ma się możliwości wypalenia drugiej. Strzelam że skoro odpisałeś w tym temacie to grasz w tą grę. Sprzedanie kolekcji za 25% wartości i zrobienie z niej jednego decku to jest podróż w jedną stronę.

@PAT0S: Ten tag obserwuje ponad 1k osób, poza wymianą zadaniem na 80g i
  • Odpowiedz
@Owieczek:

Trzymaj się. Jak zabraknie ci sił i będziesz chciał zainstalować to gówno to przypomnij sobie, że wśród najlepszych list w Hearthstonie są Big Priest oraz Naga Hunter, a za największy skill uważa się wyciągnięcie Barnesa w 3-4 turze. Do tego z grę odpowiada firma, która z nerfem broken karty zwlekała przez 2 lata.
  • Odpowiedz