Wpis z mikrobloga

#xperia #telefony

Wyciekły nowe Xperie, które będą pokazane na najbliższych targach MWC. Na razie znany jest wygląd modelu XZ2 oraz koncept wersji Compact. Jak dla mnie lekkie rozczarowanie. Szkoda, że zrezygnowano z bocznego przycisku power z czytnikiem. Była to jednak kluczowa kwestia, dzięki której Sony może uderzyć na rynek w US. Do tej pory ograniczali byli patentami HP i Xperie w stanach pozbawione były czytnika całkowicie.

Zajeżdża trochę chińszczyzną, nie?
simo_pl - #xperia #telefony

Wyciekły nowe Xperie, które będą pokazane na najbliższ...

źródło: comment_GoruKNv5sBOJC5h1USoFgeE1d1rTs2Kq.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@simo_pl @leopolis długo nie mogłem się zdecydować co wziąć na prywatny telefon. Jako fanboj htc czailem się długo na u10plus, czytałem, porownywalem. Potem pojawił się pomysł razer phone. Zależało mi na aparacie, więc ram i zajebisty ekran odpuściłem.

Koniec końców kupiłem mate 10 pro. Nie żałuję. Dawanie chinolem to już nie negatywna cecha...
  • Odpowiedz
@kowzan bardziej chodziło mi o to, że sony miało swój styl i liczyłem na rewolucję, a jest kaszanka i jakby wyglądał jak na fotce @simo_pl to bym brał w ciemno. Zobaczymy czy wersja premium wyjdzie
  • Odpowiedz
@kowzan: Jasne. Dziś chińczyki naprawdę dają radę z telefonami i bardzo dobrze. Mi bardziej chodzi o to, że Sony w tym przypadku chyba się trochę pogubiło. Od dawna już zapowiadali zmianę stylu, ale tutaj wyszła im jakaś hybryda HTC, nowej Nokii i wszystkiego co chińskie. Spodziewałem się jednak czegoś innego.

Swoją drogą jeśli ten czytnik faktycznie będzie na pleckach tak nisko to będzie to chyba gorsze rozwiązanie niż to, które jest
  • Odpowiedz
  • 0
@simo_pl nie jest tak źle, mnie osobiście się podoba, ale nie zapomnij że mają zostać przedstawione 3 telefony. Na 100% albo xz2 albo xz2 pro zastąpi mojego dotychczasowego soniacza :3
  • Odpowiedz