Wpis z mikrobloga

Mircy mam pytanie odnośnie #curling #pyeongchang2018 Oglądam nagranie porannego meczu Kanada - Szwajcaria i rzuciły mi się w oczy te zielone diody LED przy trzonku rączki. Zapalają się krótko po puszczeniu rączki przez zawodnika. To czujnik dotyku rączki czy ki diabeł?
#kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach