Wpis z mikrobloga

@vundo: ja bym podzielil na wiecej tzn

najtrudniejszy - czyli jestes brzydki/ekstremalnie przecietny czyli 0 par
trudny - minimalnie wyrozniasz sie na plus, czyli wpadnie pare par w tygodniu, ale lochy maja tbw tak czy inaczej
sredni - jestes w miare przystojnym, zadbanym facetem, masz przyzwoita liczbe par ale i tak ciezko ci sie umowic, wiele loch nie odpisuje badz pisze jak za kare
łatwy - jestes przynajmniej 8/10 (ALPHA), par
@IsDaddyHome: kolego poswiecilem troche swojego zycia zeby to rozpisac wiec nie czepiaj sie slownictwa, a poza tym tu na wykopie pisze sie gorsze rzeczy

a co do że są gusta i gusciki - to jest klamstwo wmawiane tym brzydkim, gdyby gusta faktycznie sie tak roznily to kazdy mialby podobne powodzenie - a nie ma
@IsDaddyHome: Niestety, gusta są takie same. Owszem, mogą być minimalne odchyły. I tak obiektywna 8 (i faceci i kobiety) może dla kogoś 7,8 i 9. Zawsze jednak jest powyżej przeciętnej. Natomiast jak ktoś jest obiektywnie 5 lub poniżej, to raczej nie doskoczy do 7. Po prostu na starcie już należy do przeciętności i z niej nie wyjdzie.
@Pawlikowski-33: ok, to nie będe się czepiał, ale to co napisałeś to no trochę za mało, w dalszym ciągu mam wątpliwości, przecież tu chodzi o aby się dogadać z jedną osobą a nie koniecznie trzeba mieć wielkie powodzenie, wystarczyłoby takie przeciętne moim zdaniem
@IsDaddyHome: wiesz, masz sporo racji w tym, ze nie trzeba wygladac jak przystojniak 10/10, zeby znalezc sobie wartosciowa druga polowke. Prawda, laski (te ogarniete przynajmniej) nie patrza tylko na wyglad, ale rowniez na charakter, czy ktos ma poczucie humoru, czy wyznaja podobne wartosci itp. To wszystko zajmuje jednak troche czasu, zeby sie poznac od zera, ocenic. A teraz porownaj to z tinderem. Zupelnie inny swiat. To, w jaki sposob skonstruowana jest
@wyczeszcz-oczuf: no mądrze napisane, właśnie wciąż się zastanawiam nad sensem bawienia się w to, będe się nastawiał na zdjęcia bardziej z naciskiem na zainteresowania, ale nie siłka (chociaż sam trochę trenuje) tylko takie coś inne, pożyjemy zobaczymy zawsze to kolejne doświadczenie, bo nie mam nastawienia aby na seks