Wpis z mikrobloga

@OjciecPodgrzybek: Tak, tak. Teraz za krzywe spojrzenie mozna zostac nazwanym antysemitą a taka łatka to jak smierc w USA czy wsrod smietanki celebryckiej ale oczywiscie jak ktos pluje na Polske i szerzy antypolonizm srając o polskim holocauscie to oczywiscie hehe, no tak, partia zawsze silna, hehe
Hehe
Hehe
A tfu
@Lord6Infamous: Morawiecki walnął potężną gafę językową, jego ziomale Ziobro & Jaki spierd...li koncertowo ustawę i wystawili Polskę na ostrzał w momencie, gdy jesteśmy skłóceni z wieloma państwami w EU, a teraz nasz premier dalej broni swojej nieudolnej wpadki kłamstwami o rzekomym braku reakcji ze strony ówczesnych władz na słowa Obamy i jeszcze dalej wstawia kit o ustawach upolityczniających sądy, które cofają nas do mroków PRL.
Jak to tak widzę. Pluć możesz
@OjciecPodgrzybek: Chyba tylko w Twojej głowie to była jakas gafa. Bardzo dobrze zripostował tego kłamliwego zyda. Nie dosc, ze zmyslił historyjke to jeszcze sie smucił, ze Morawiecki sie nie zaczął bic w piers
Nie będzie #!$%@? wiecznego oczerniania Polski za 2WS. Bylismy ofiarami tak jak i zydzi. Wiec jesli nas teraz atakują badz przypominają o haniebnych przypadkach z naszej strony to niech nie udają, ze nie bylo zydowskich judenratow czy zarządcow
@Lord6Infamous: Wcale gafy nie było XD A pewni ci wszyscy politycy z Izraela, USA, Francji, Niemiec, Rosji, którzy wyrazili swój sprzeciw wobec takich słów, a nawet kurde Białorusi, uroili się w mojej głowie.
Właśnie paplanie słów bez sensu i pisanie durnych ustaw wystawiło Polskę na krytykę, często nieuzasadnioną.
Co mnie obchodzi teraz, że Ty i ziomki z PiS uznają, że wszystko jest ok. Liczy się efekt osiągnięty w polityce międzynarodowej, wizerunek
Wcale gafy nie było XD A pewni ci wszyscy politycy z Izraela, USA, Francji, Niemiec, Rosji, którzy wyrazili swój sprzeciw wobec takich słów, a nawet kurde Białorusi, uroili się w mojej głowie.


@OjciecPodgrzybek: To jest wojna informacyjna. Zydzi rozsiani po całym swiecie zostali teraz aktywowani do siania antypolskiej propagandy. Gafą była kłamliwa historyjka tego kłamliwego zyda a nie odpowoedz Morawieckiego
I juz to pisalem. Ta ustawe mogla rownie dobrze wymyslic związek
@Lord6Infamous: I my tę wojnę właśnie przegrywamy. Teraz rzuca się na nas każdy, kto ma z nami zwadę, a tych dzięki PiS nie brakuje.
Ja tego dziennikarza nie bronię, ani nie szanuję, bo wiem, co to za typ, ale Morawiecki kompletnie nie umie bronić swojego stanowiska, nie zna angielskiego na takim poziomie, aby uniknąć gafy, a wokół wiele państw tylko czekało na taką wpadkę. Trzeba było wcześniej prowadzić mądrą politykę zagraniczną,
@OjciecPodgrzybek: Prosze mnie nie wciągac w jakąs partyjną gierke. W #!$%@? mam pis i nimi gardze. Ale w tej sytuacji, gdy ze strony izraela idą w kierunku takie bomby oszczerstw to trzeba opowiedziec sie po stronie ojczyzny. Tak jak spiewał Kazik. Porozumienie ponad podziałami.
A juz inna innosc to katastrofa dyplomatyczna ma miejsce ze strony zydow. Gafe to popełniła ambasador w czasie przemowy. A tak nienawistny atak i kłamstwa ze strony
@Lord6Infamous: Faktem jest, że my przegrywamy i to głównie dzięki spartoleniu dyplomacji i szukania na siłę wrogów w EU i obrażaniu kogo popadnie od początku rządów PiS. Efekt kilkuletniej pracy pisiaków. Nawet gdybyśmy mieli rację, a uważam osobiście, że jednak Morawiecki popełnił kardynalne błędy - strzelił gafę, a na dodatek broni złej reformy sądownictwa, to teraz to nikogo nie obchodzi, a wielu się nawet ucieszy, że leżymy i można nas kopać.
@OjciecPodgrzybek: Dyplomacja to jest rozsypana odkąd istnieje III RP, więc przestań z tym PiSem, proszę xD Żadnej skutecznej polityki historycznej, kompletne nic, co chociaż przypominałoby, że to Polska najwięcej straciła z powodu inwazji niemiecko-sowieckiej i że długi wciąż pozostają niespłacone! Zamiast tego było lizanie obcych butów przez rządzące marionetki udające solidarnościowców. Bo tak im zależało, żeby szybko nachapać się na ukorzeniu i zrobieniu z nas popychadeł, żeby zagranicznym podmiotom było jak
@idewons: "PiS podjął kierunek polityki zagranicznej zgodnej z polską racją stanu." XD XD Weź mnie nie rozśmieszaj. Morawiecki walnął byka w swojej wypowiedzi i jesteśmy wytykani teraz palcem w całej Europie.
Zaraz się dowiem, że może głosowanie 27:1 to pierwszy sukces polskiej dyplomacji i objaw wstawania z kolan. XD
@OjciecPodgrzybek: Nie mówię o wypowiedzi Morawieckiego, w której moim zdaniem nie ma nic szokującego. Dla kłamców owszem, ustalona wersja się sypie, to wszczynają jazgot i różne antypolskie paszkwile w formie audiowideo.

Mam na myśli ustawę IPNowską. To jest punkt zwrotny w polityce zagranicznej na dobre i nawet z tym nie dyskutuj. Bo ileż można znosić kopanie, plucie, rozmaite kampanie mające z Polaków zrobić morderców, antysemitów, sprawców II WŚ?