Wpis z mikrobloga

@PorryHatter: kupilem niedawno wlasnie dlatego, ze ma hak i tempomat xD mnie tez zawsze jakos wizualnie vectra kombiak pasowala. ciekawostka - to jeden z ostatnich egzemplarzy z tasmy, zarejestrowany koncem marca 2009 ( ͡° ͜ʖ ͡°)- juz w tym czasie wesolo pierwsze insignie jezdzily.
@cysterna: to jest skladana przyczepka (gora dzieli sie na dwa i oska z kolami osobno) nowa kosztuje 390 funtow bez zapasu. te udalo mi sie wyrwac za 275 funtow (uzywana), ale bardzo malo pojawia sie ich na rynku (na swoja polowalem szukajac codziennie po ebayu i gumtree przez kilka miesiecy). jest jeszcze przyczepka pod marka 'motolug'. to taki mercedes skladanych przyczepek i kosztuje 750 nowa lub okolo 500 uzywana. tez jest
@Steven_Hyde a próbowałeś już wprowadzić motocykl na nią? Bo ja raz wypożyczyłem podobną (rampa w formie "drabinki") i wprowadzanie moto samemu to był dramat ;>
@mmk91: nie próbowałem, ale większym dramatem byłoby dla mnie schowanie jakiejkolwiek innej przyczepki do składziku, którym dysponuję - 1 x 0.5m ( ͡ ͜ʖ ͡) co konkretnie nastręczało ci problemu?
@Steven_Hyde nie wiem jak to wygląda u Ciebie bo mi widzę na zdjęciu ale ja miałem najazd wyglądający jak mała drabinka - po której wprowadzało się moto. Między szczebelkami było jakieś 30-40 cm - na tyle dużo że koło wchodziło dość głęboko i trzeba było sporo siły żeby je wciągnąć. Ale to pół biedy. Gorsze było ściąganie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@mmk91: to co, ty wpychałeś ten motocykl tam czy jak? jest drabinka w istocie i rzeczywiscie, wydaje mi się, że ściąganie jak już moze być bardziej kłopotliwe ;) nie omieszkam w najbliższej przyszłości się tym pobawić, to zobaczę z czym to się je, ale na razie jestem spokojny.
@Steven_Hyde nie no 1 i powoli do przodu ale w momencie jak tylne koło było w ostatniej dziurze to opierało się na tej zawleczce do spinania najazdu z przyczepą a ona się obracała.
Zdejmować nawet się nie odważyłem próbować sam