@pan_trololo @perun86 generalnie w dzisiejszych czasach będąc osoba publiczna trzeba liczyć się z tym że będzie się hejtowanym z tym nie da się walczyć chociażby przez to że planuję wolność słowa, co za tym idzie walka z hejtem prowadzi do odwrotnych skutków niż zamierzone
@perun86: źle sie wypowiedziałem: nie byłoby takiego jak teraz. teraz to ona jest winna przegranej wg większości, chociaz biegła tak samo jak pozostałe, nawet lepiej bo nie robiła żadnej karnej rundy. Z lewego tez cisneli beke na samym początku w niemczech, nawet był jakiś skecz jak nie trafia rano do kibla i co, przejął sie? nie, olał ciepłym i teraz jest jednym z najlepszych zawodników na świecie. Może tez dlatego,
@perun86 generalnie w dzisiejszych czasach będąc osoba publiczna trzeba liczyć się z tym że będzie się hejtowanym z tym nie da się walczyć chociażby przez to że planuję wolność słowa, co za tym idzie walka z hejtem prowadzi do odwrotnych skutków niż zamierzone