Wpis z mikrobloga

Drogie #rozowepaski, potrzebuję pomocy w wyborze maski. Ostatnio gdzieś tu czytałam, że niby Pilatena są najlepsze, ale przeczytałam opinie w internecie i trochę się obawiam ją kupić... Opinie ma raczej negatywne :/
W Rossmanie widziałam maskę oczyszczająco-nawilżającą eveline. Któraś z was używała?
#kosmetyki #cera
  • 21
via Android
  • 0
@potocko
@pinkquartz
@abstrakcyjna0
@babochka
@Will_o_the_wisp
@Atk_to_na_tyle

Kupiłam "express mask" Perfecty, tak na próbę. Ciężko się ją nakładało, bo wysychała już na palcach. Ale ma ładny zapach.
Ściąga się bezboleśnie w zasadzie, skóra gładsza, ale wągry jak siedziały tak siedzą :( przed nałożeniem maski robiłam parówkę (5 minut, może za mało?)

Przeglądałam kilka, Biotanique była w tej samej cenie (3,99 za 8ml) ale miała dużo więcej w skladzie. Nie wiem czy to lepiej
@Sanski: pilaten powyciaga ci jakieś świeże zanieczyszczenia, ale głęboko siedzących zaskorników nie. Jeśli cię stać to możesz chodzić na wyższe stężenia kwasów do dermatologa, jeśli nie, to kup kwas salicylowy (zrobsobiekrem, mazidla, ecospa) i rob peeling na oleju rycynowym- maksymalnie rozpuści się 10% kwasu, tylko olej musisz podgrzać. Taki peeling nakladasz najpierw na 5 minut (na oczyszczoną twarz, omijasz okolice oczu i ust), a za kazdym kolejnym razem wydluzasz czas np.
via Android
  • 1
@StaryZdzich no napisałam, że zrobilam parówkę, ale 5 minut tylko bo nie mogłam wytrzymać. Może to za mało?

@Pomeranian dzięki za obszerną odpowiedź! Trochę to wszystko skomplikowane niestety :'( ja mało kosmetyków używam a mój makijaż ogranicza się do tuszu do rzęs i delikatnej szminki.
Postaram się pokombinować tak jak piszesz, dzięki
via Android
  • 0
@ruok ok, jak mówiłam - nie znam się:P pilaten przewinął mi się we wpisie, gdzie facet pytał czy maski u facetow są pedalskie i tam ktoś polecał ten kosmetyk właśnie:D