Wpis z mikrobloga

Hej mirasy spod tagu #rolki . Chciałbym zacząć uprawiać jakiś sport i ostatnio zajarałem się pomysłem, żeby wrócić do dziecięcej miłości z wyżej wymienionego tagu.

Jakie rolki polecacie tak do 400-450zl (im taniej tym lepiej, wiadomix), ale koniecznie z Decathlonu. Wiem że sklep ten jest odradzamy w #faq (tak, zrobiłem research), ale jako ze korpo here to mam tam kupony mybenefit do niego wiec taka zabawka nic realnie nie będzie mnie kosztować, co jest ważne w kontekście, ze nie wiem czy to chwilowa zajawka czy na dłużej.

Zależy mi na tym, żeby miękko się jeździło i żebym czasem mógł zeskoczyć z jakiegoś mniejszego murku czy schodów. Myślałem o jakichś freeridach, ale nie wiem czy fitness nie starczy na początek. Doradźcie nad czym warto pomyśleć z decathlonowego asortymentu (dużo tego nie ma :D )

Z góry dzięki.
  • 14
@biczek: tworząc ten wpis miałem na celu uniknięcie takiej sytuacji :D. Ale w Decathlonie są też przecież polecane marki, a chyba nie wrzucają tam gorszych sprzętów tego samego producenta. Chociaż w 2018 roku wszystko jest możliwe...
@skinnydog: przecież street invaders są miękkie, do tego okrągły profil. Do twardych kółek z eliptycznym profilem i tak nie mają podjazdu.
Dużo osób zaczyna naukę na takich kołach i spokojnie dają radę, po co się uczyć na gównie i potem od nowa na lepszym sprzęcie.
Sam uczyłem się jeździć na Rollerblade Hydrogen (topowe koła) i jakoś nauczyłem się bez problemu.

i tak już Seby nie ma rozmiarówki na locoskates
przecież street invaders są miękkie, do tego okrągły profil.


Zobacz co on chce.

Zależy mi na tym, żeby miękko się jeździło i żebym czasem mógł zeskoczyć z jakiegoś mniejszego murku czy schodów.


Na tych kołach dopiero zaliczy glebę jak zacznie ślizgiem hamować na nierównym asfalcie, ale jak będzie mokro to jak znalazł.

Do twardych kółek z eliptycznym profilem i tak nie mają podjazdu.


A kto tak twierdzi (sam sugeruję mającym małe doświadzczenie
@Terrorohorror: spinner 88a na promocji za 160zł, jak nie to z 80mm są jakieś chińczyki twarde, na WT czasem ludzie polecają
coś takiego np. https://www.aliexpress.com/store/product/90A-Original-Citymonkey-Roller-Skating-Wheels-Professional-Slalom-Sliding-Inline-Skates-Wheel-SEBA-Rollerblade-Powerslide-Patine/822552_32524076882.html?spm=2114.12010612.0.0.63a044faVFQLiN

100zł za komplet wychodzi, ja na nich nie jeździłem, więc nie wiem jak dokładnie z jakością. Najlepiej poszukaj na Wrotkarskim Targu opinii, tam się przewijało czasem o chińczykach.