Wpis z mikrobloga

#mocnyvlog

odnośnie tego co pisała @xandra o nowych osobach na tagu i hejterach -> śledzę szafe od samego początku, jakoś oglądanie weszło w nawyk i nie zmieniały tego żadne pseudo afery typu szafa poleca piramide finansową etc. jednak od kilkudziesięciu vlogów naprawdę coś się zmieniło, jakakolwiek krytyka czy zwrócenie uwagi to opowiedzenie się w jakims wyimaginowanym w jego głowie konflikcie gdzie ta "druga" strona chce go zniszczyć. pamiętacie jak jeszcze 2 lata temu ludzie wytykali mu te końcówki w np "wziąść i wziąć"? czy wtedy była mowa o jakichs krytykach? nie, brał to klatę normalnie i często obracał w żart. takich przykładów jest dużo więcej, od zawsze w komentarzach była krytyka i próby zwrócenia uwagi na coś i do teraz nigdy to nie było coś na zasadzie hejterów.

ostatnie kilkadziesiąt epów w zasadzie bardzo często przewijam, to już nie ten czas co odpalało się cały ep na wieczór do szamy. czy ktokolwiek ma wątpliwości po tym epie ze ostatnie kilka kilkanaście epów to żadne deiliwlogi? on nawet nie udaje tylko wali na chama tym oledem który wjechał dawno temu, czym chwalil sie na fejsie jeszcze przed epem w którym go pokazał

więc odnośnie tego co pisała @xandra -> nie ma żadnych hejterów którzy uparli się na szafe a tag jest abym o tym rozmawiać. całe to zjawisko nie powstało od tak. te lajwy i "deili" gdzie razem wyśmiewają widzów którym coś się nie podoba to naprawdę żenująca sprawa. pod kilkoma epami zniknęły moje komentarze, w poprzednich latach nigdy się to nie zdarzyło. być może to wina patronite na który też poszło ode mnie trochę zł, tydzień temu jednak poszedł cancel. podobała mi się jego działalność i nie było problemu w wsparciu finansowym, tak można docenić tą prace. ale od jakiegos czasu nie jest dobrze
  • 6
  • Odpowiedz
@HighKick: być może nie ale uderzyło mnie to pisanie że kiedyś było mniej osób bo sami fani i weterani. "zaliczam" się do takich i po prostu muszę o tym napisać. to kasowanie komentarzy pod filmami to naprawdę nie jest kwestia kilku komentarzy..
  • Odpowiedz