Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie Presta Shop. Przeniosłem sklep na inną domenę na tym samym serwerze. Tzn przekopiowałem tylko pliki do folderu znową domeną. Bazy nawet nie ruszalem, bo sklep cały czas jest podpięty do tej samej. Zmieniłem tylko url w bazie pod nową domenę. No i normalnie wszystko działa w sklepie bo nic się nie zmieniło, ale nagle przestał działać jeden moduł na stronie głównej i nie wyświetla sie xD Jak wyedytuje url na stary folder to tam ten sklep działa razem z modulem. Na nowej domenie j uż nie działa ;d
Nie ogarniam

#prestashop #webdev #nieprogramowanie #sklepinternetowy
  • 8
@coolcooly22: Włącz pokazywanie błędów, może jakiś trop znajdziesz. Dziś widziałem moduł który przy instalacji zapisywał sobie do osobnego pliku ścieżki bezwzględne do folderów admin, modules, themes i po przeniesieniu sklepu ścieżki były zapisane z momentu instalacji. Także można się spodziewać wszystkiego.
@coolcooly22: Spieprzony moduł. @itcoder ma rację. Sprawdź czy nie odwołuje się do jakiegoś pliku korzystając ze ścieżki bezwzględnej a potem przeczesz bazę danych szukając tego samego. Moduł mógł sobie zapisać jakąś ścieżkę w bazie a teraz nie może jej odnaleźć.