Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie czeka mnie jutro wybór nowego telefonu z #android i nie mogę się zdecydować.. :( LG G6 czy Samsung A8?

Teraz używam samsunga s5 ale LG jeszcze z androidem nie miałem..
  • 19
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kroos123 ja wiem ale nie mają takiego w abo jaki by mnie interesował jeśli już bym musiał. Wyeliminowalem już wszystkie dostępne modele i zostały mi te dwa.

@Naczelny_Hejter Macalem oba i to LG s sumie sprawiał wrażenie solidniejszego, przy tym bul lżejszy i cienszy
Parametry praktycznie te same
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zurekiv: LG g6 jako flagowiec jest lepszym wyborem, nie wiem jaki jest aparat w Samsungu, ale ten w LG jest bardzo dobry
Bateria i inne parametry ma na dobrym poziomie
  • Odpowiedz
  • 0
@fi9o to prawda, mi customy przeszły po tym jak Xperia świetnie działała na stocku. G6 również. W S8 to jest dopiero problem, bo jest Knox ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@brylek: Ja miaem lineageos na moim g6. Po pierwszej aktualizacji(pominę problemy z uruchomieniem) nadpisało się, #!$%@?ło gapps i roota. Podgrałem gapps, zaczęło się fajdać, co chwilę coś nie działało. Wróciłem do stocka, ale na całe szczęście oddaje ten g6 siostrze mlodszej, tfu żadnego LG nigdy więcej. A sam kupię moto x4.
  • Odpowiedz
  • 0
@fi9o motka fajna, tylko ekran dla mnie mały i Google Camera nie ruszy. Widzisz jakieś zalety w stosunku do LG w tej Motoroli?
  • Odpowiedz
@brylek: Ekran w sam raz własnie bo myślałem nad mi a1, bo koniecznie chce w android one iść. Żebym nie miał potrzeby bawić się w customy, po prostu używać
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fi9o: dobrze mówi, raz nie wołasz w ogóle i nikt nie dostaje powiadomienia a raz wołasz niewiasciwe osoby. Nie ogarniasz vikop.ru. :-)

A jak widzę wątek, w którym nie padła odpowiedź to odpowiadam, bo są tacy jak ja, którzy googluja i mogą trafić w takie miejsce szukając pomocy.
  • Odpowiedz